Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy borderline szindróm...

Lehet hogy borderline szindrómám van?

Figyelt kérdés
szeretném ha segítenétek mert szerintem beteg vagyok.17 éves lány vagyok.nagyon üresnek érzem magam,mint ha meghalt volna a lelkem.a külsőm folyamatosan változtatom mert nem találom magam.nagyon erős fizikai és lelki fájdalmaim vannak.a szexuális beállítottságomban sem vagyok biztos mert egyszer nőkhöz vonzódom utána a férfiakhoz.gyakran van dühkitörésem és ez utána pánik rohamom.általában csak úgy tudom megnyugtatni magam ha megsebzem magam.folyton rossz kedvem van és nem bízom senkiben.úgy érzem mintha mindenki utálna és senki nem ért meg.nincs okom mégis szomorú vagyok és sírok mintha meghalt volna egy szerettem.már sokszor elgondolkodtam az öngyilkosságon, de mindig lebeszélt valaki.hogy ne érezzek az alkoholba menekültem és más dolgokba.....már nem tudom mit akarok az életemtől.úgy érzem reménytelen bármit is tennem mert semmi sem tesz boldoggá.a szívemet is összetörték és ki is használtak.nem tudom mit mondhatnék még....
2010. aug. 10. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni de

Nem vagy emo-s?

Amugy eltaláltad: Borderline-od van! ez elég nehezen "gyógyítható" ,de megérné elmenni pszichiáterhez!

2010. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Csatlakozok az elsohoz, ezek mind egy emosra jellemzok.De probad nezni az elet szep oldalat.Menny el a barataiddal szorakozni, hatha megtalala a szerelem es akkor minden megvaltozik.
2010. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
próbáltam keresni a szerelmet...deh nem tudok már senkibe szerelmes lenni.emo voltam deh már nem vallom magam annak.ami meg a szórakozást illeti...elszoktam menni és általában az a vége hogy dührohamom van és bőgők és felvagdosom magam...:S
2010. aug. 10. 01:22
 5/8 anonim ***** válasza:

ha tudsz angolul, szerintem ez egy egész érdekes videó a témához kapcsolódóan.persze ne gondolj vmi komoly értekezésre:)

http://www.youtube.com/watch?v=Qt9SOvILMI8&feature=related

2010. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Várnod kell még egy évet, hogy elég idős légy egy személyiségzavarhoz.
2010. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Attól még, hogy valaki emo-s, ugyanúgy lehet személyiségzavara. (Általában van is nekik)

2. Személyiségzavart igaz, hogy csak 18 éves kortól mondunk ki hivatalosan, de ez nem jelenti azt, hogy korábban nincsen, sőt!

3. Ilyen tünetek valóban a borderline személyiségzavarra jellemzőek. Ahhoz, hogy boldog és egyáltalán működőképes életet élhessél, feltétlenül keresned kell egy pszichiátert és egy pszichológust. Hosszú terápiára van szükség, enélkül esélyed nincs.

4. A terápia, ha kitartó vagy, meggyógyíthat akár teljesen is.

2010. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, borderline szindrómád van-e, de garantáltan ki tudnálak gyógyítani 2 hónap alatt a következő terápiával:


1; végy egy tetszőleges kapát.

2; válassz egy tetszőleges 1 hektár mezőgazdasági területet.

3; Reggel 6 kor kezd el kapálni a mezőgazdasági területet.

4; este 8-kor fejezd be a mezőgazdasági terület kapálását.

5; goto 1, két hónapig.


Garantált gyógyulás mellékhatások nélkül!

2010. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!