Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék borderline szindrómá...

Szeretnék borderline szindrómásokkal beszélgetni. Ugye nem csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, klinikailag igazolt borderline. Szeretnék hasonló emberekkel beszélgetni, mert sajnos elmagányosodtam. Egészséges emberekkel inkább nem is próbálkozok, mert ők csak hisztinek tartják (tisztelet a kivételnek).
2011. aug. 16. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy egyedül!

Szívesen írok neked e-mail-t, ha nem haragszol!

2011. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagy valószínűséggel én is az vagyok...írj nekem nyugodtan írd le a történeted, és én is írok pár sort...fannibogyo@freemail.hu
2011. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mik a problémáid?mit érzel?
2011. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok. :)

Hogy mit érzek? Azt nem igazán tudom vissza adni pár sorban. Ürességet, félelmet, utálatot, szeretetet, egyszerre sok minden kavarog ilyenkor az emberbe.

Igazából az a legrosszabb, hogy nincs egy olyan ember aki ne nézne elmebetegnek. Gondoltam itt találok sorstársakat.

2011. aug. 18. 07:13
 5/7 anonim ***** válasza:

írhatnám,hogy nyugodj meg nem csak Te vagy ezzel így,de tudom ez nem sokat segít..

Gondolom neked is vannak rossz kettős érzéseid.

2011. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jártál vagy jársz pszichiáterhez,ha megkérdezhetem?
2011. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 25 éves leány.Imádkozni fogok érted, hogy meggyógyulj!Ezt jóindulatból mondom.:)együtt érzek veled.Nem nevetlek ki.
2011. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!