Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van értelme segítséget kérni?

Van értelme segítséget kérni?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, vagy valamelyik válfaja több, mint 20 éve, most 30 vagyok. Valamikor gyerekként párszor voltam pszichológusnál TB-n, de utáltam nem hittem nekik, nem bíztam bennük stb. Magánra most sincs pénzem, TB-shez van értelme elmenni? Gyógyszert biztos, hogy nem fogok szedni például...nem vagyok hajlandó, de maga a terápia vagy nem tudom minek nevezem segíthet?

2020. nov. 7. 21:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
egy próbát mindenképp megér szerintem. Én nem tudom, hogy a TB-s rosszabb e, mint a nem TB-s, de szerintem egy próbát mindenképp megér.
2020. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Pszichológus nem fog neked gyógyszert írni. Ha csak ez tart vissza, menj hozzá bátran.
2020. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%
Van. Esetleg ha félsz tőle, akkor először beszélj a barátaiddal, biztos van, akikre számíthatsz
2020. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Igazából nem látom értelmét, nem tartok semmitől vele kapcsolatban, meg nem mintha lenne kivel megbeszélni, 20on éve depressziós embernek meglepne sok barátja lenne :D köszi a válaszokat!
2020. nov. 7. 22:22
 5/40 anonim ***** válasza:
Nekem is van depressziós barátom, nem értem, miért ne lehetne? Egy sincs, senki?
2020. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
nincs, tudatosan le is építettem őket mindig, amelyiknek nem lett magától elege az életuntságomból :D
2020. nov. 7. 22:26
 7/40 anonim ***** válasza:
Nem beszélsz soha senkivel? Nem hiszem hogy nincsenek barátaid, deha így van akkor menj el orvoshoz.
2020. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
nem jársz el sehova senkivel? nincs is kivel beszélgetned? ezt kicsit nehezen hiszem el ha ez így van jobb ha kersel egy orvost
2020. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Az hogy beszélsz valakivel, az nem barátság egy depressziós még a legközelebbi barátaitól se kér semmit, nem hogy iylen-olyan kollégáktól, akik tesznek rá, ezt az állapotot nehéz kívülről megérteni még annaik is aki igyekszik és maximális empátiát próbál tanusítani.
2020. nov. 7. 22:29
 10/40 A kérdező kommentje:
Nem járok sehova, ugyan úgy néz ki minden napom, nem érted a depressziót szerintem :D ez nem egy kezdődő kis valami, 20on éve megy, és az elmúlt néhány évben már én se tudom mi tart életben, lehet hogy csak az, hogy nincs semmi a kezemben ami azonnal elintéz.
2020. nov. 7. 22:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!