Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon durva zaklatáson...

Nagyon durva zaklatáson hogyan lehet túltenni magadat?

Figyelt kérdés

Júliusban kezdődöttnagyon durva, most is tart... Mint kiderült már előtte 2 évig megfigyelt... Részleteket nem fogok, de nem telt el egy nap, hogy ne zaklatott, bántott volna... Egy sem... Augusztusban halálosan megfenyegetett...


Nem akarom elbagatelizálni, de legalább erőszakolt volna meg, az tartott volna fél óráig, aztán vége...


A legundorítóbb az egészben, hogy nem tudok ellene tenni semmit, sőt még most ő akarja beállítani magát áldozatnak, hogy elutasított és én ilyeneket állítok róla. Undorító...


Már azon gondolkozom, hogy megölöm magam, mert ezt nem bírom. Aki szerint menjek pszichológushoz, ez az alak is az... Ennyit erről...


2020. nov. 8. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Családom sajnos nem áll mellém, hanem a zaklató pártján van... Sőt ők hozták rám, én erről az egészről nem tehetek, csak anyám...


Én nem tudom, hogy ha ennek egyszer vége lesz, mit nem látok, egyáltalán túl tudom tenni magamat rajta.


Most ott van a helyzet, hogy a családja is zaklat, mert hogy én száltam rá erre a fazonra.


De az mondjuk nem tűnt fel a kedves feleségének, hogy hetekig este 9-kor,este 11-kor, vagy akár éjfélkor órákig a mi udvarunkban dekkolt... Sík hülye szemét, oké, hogy egyszer meglóg, de egy házban élnek, nem kérdezi meg, hogy ugyanmár hova mész megint... Ilyen nincs... Hányinger az egész...


Az ilyen mocskok miatt, meg mert nem csinálnak vele semmit, valakinek tönkremegy az élete. Köszi anya...

2020. nov. 8. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha zaklat, akkor fel kell jelenteni, a pszichológusra meg szükséged van az írásod alapján, mert egyedül ezt nem lehet feldolgozni.
2020. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az illető is az... Én aztán egyhez sem megyek oda...
2020. nov. 8. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő hipnotizált?
2020. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is zaklattak. Nem szexuálisan de ettől még nagyon rossz volt. 2 évig tartott. Végül feljelentettem. Akkor abbahagyta. Az illető sok más embert is zaklatott. Nekem az segített mikor az áldozatokkal felvettük a kapocsolatot és beszéltünk a dologról. Az elején durva volt még egymástól is féltünk. De a kapcsolatvelvétel nagyon sokat segített. Sokára ítélték el. Jelenleg kőrözés alatt áll. Nem lennék meglepve ha valaki agyonütötte volna azért amit csinált. Jelentsd fel és keress olyan szervezetet ahol tudnak segíteni. Pl NANE.
2020. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!