Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Normális ez,...

Ez mi lehet? Normális ez, vagy nem?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször félreértem, ha valaki mond egy számot.

Példa rá a mai nap is:

Egy barátom mondta hogy 79 százalékos lett a dolgozata, ami majdnem 4es. Nézek rá hülyén hogy a 97 miért majdnem négyes csak. Aztán után realizáltam hogy 79et mondott. Szóval így felcserelem a számokat.


Egyik nap öcsém kérdezte,hogy hány követőm van. Olvastam a számot, és közbe full mást mondtam. Vagyis inkább felcsereltem a számokat, hogy pl 4289 helyett 2489et mondok


És néhány szót furcsan írok le, aztán érzem hogy ez így nem oké,és elolvasom párszor a szót mire észreveszem hogy mi a baj.



Meg néha beszednel is. (Amúgy az előbb is azt akartam írni hogy beszelden a beszednel helyett). Beszédnel inkább nem sikerül kimondani a szavakat, vagy ilyen tok érdekesen megismétlem egymás után a szó kezdő szotagjat.



2020. nov. 9. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Háziorvost keresd fel, mondd el neki, nem ártana egy kivizsgálás. Mikor vetted észre magadon?
2020. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki kellene a hátteredet. Depresszió erős szorongás, az emiatt kialakult inszomnia és okozhat ilyen tüneteket. Ha nem pszichiátriai, ennek akár neurológiai okai is lehetnek.
2020. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*tudni kellene
2020. nov. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szorongok és valószínűleg depressziós is vagyok
2020. nov. 10. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!