Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet pszichésen elviseln...

Hogy lehet pszichésen elviselni a jelenlegi korlátozásokat és kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés

Tele vagyok feszültséggel amiket -az edzés bezárása- miatt sehol sem tudok levezetni. Eddig is dührohamaim voltak, ezután méginkább azok lesznek

8 után már az utcára se mehetek ki



2020. nov. 10. 16:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
A pszichiátria továbbra is fogadja a betegeket.
2020. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Már ne haragudj, de ez a kérdés nevetséges!

SEMMI pszichés károsodás nem fog érni, ha este 8 után szépen otthon maradsz. Tudom, egy edzőterem más, de azért otthon is lehet edzeni. 8 előtt meg elmehetsz futni is.

2020. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
hát hidd el, hogy vannak ennél nagyobb gondok is az életben, de igen ez most egy ilyen időszak, és bizony pszichésen eléggé megterhelő, viszont gondolj bele , hogy milyen jó dolgunk van amíg van tető a fejünk felett, van internet , el tudod magad foglalni, napközben kirándulhatsz, azt csinálsz amit akarsz, és ha szeretnél egész nap non -stop nyomathatod a tornát, csak online.
2020. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Otthon is lehet edzeni és 8 előtt elmehetsz futni, kirándulni stb.


Gondolkozz el rajta, hogy otthon miket tudsz csinálni. Pl. tanulj nyelvet, nézz filmet, sorozatot, olvass, főzzél, rendezd át a lakást, kertészkedj ha van kerted stb.

2020. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

Bárcsak az lenne a legnagyobb gondom hogy nem tudok edzeni.


Üdv, egy eü dolgozó.

2020. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne bohóckodj már. Én a szobában is szénné tudom magam edzeni. Napközben még bicajozok, sétálok is.
2020. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Engem nem hatnak meg a szadista eü dolgozók. Azért mennek az eü-be hogy a betegek szenvedésein élvezkedhessenek


A vírus rám meg nem hat

2020. nov. 10. 20:07
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
Dehogynem. Máris az agyadra ment...
2020. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
Csak egy szimpla testképzavaros, aki pánikba esik, ha 2 mm-t csökken a semmire nem jó izma. Ugorgyunk.
2020. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

230 kilót emelek, mi az hogy semmire nem jó?

Nem vagyok b*zi testépítő, én erőemelő vagyok!! Ne hasonlítsatok ezekhet a fitness bzikhoz

2020. nov. 11. 00:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!