Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, hogy valaki attól...

Létezik, hogy valaki attól környezettől depressziós, amiben él?

Figyelt kérdés

Amikor máshol tartózkodom, mindig boldog vagyok, szeretek kimenni sétálni, és még a közérzetem is jobb.

Mikor hazaérek egy utazás után, és meglátom a városomat, máris szomorú leszek.

Már nagyon ki se járkálok sajnos, nincs a városomban olyan utca/hely ahol ne érezném magam rosszul. Mindig mikor itt vagyok, annyira kilátástalannak és elveszettnek érzem magam.

17/L



2020. nov. 11. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, létezik
Nem, az nem lehet
26 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Hasonló helyzetben voltam: kilátástalan jövőkép, erősödő roma jelenlét, munkalehetőség teljes hiánya és kihaló környezet.


Váltottam, ahogy leérettségiztem. Többet, mást akartam. Először egy kisvárosba költöztem ahol dolgoztam és mellette tanultam egy főiskolán. Szerencsére kollégium volt.


Aztán irány Budaörs - elindulás a munka világában.


25 évvel később Hollandiában élek. Megtaláltam minazt, ami kielégít és boldoggá tesz - de ahhoz lépni kellett.


Sok sikert!

2020. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!