Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek változott volna...

Szerintetek változott volna valami ha találkozok vele akkor vagy nem?

Figyelt kérdés
Nemrég öngyilkos lett egy régi ismerősöm. Pár héttel az eset előtt sokat beszélgettünk messengeren, 2x is találkozni szeretett volna velem de nekem nem volt alkalmas. Senki nem volt mellette hónapok óta, és most azon gondolkodok, mi van ha elég lett volna neki a velem való találkozás ahhoz hogy ne tegye meg.
2020. nov. 12. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem legfeljebb azt erhetted volna el, hogy valamivel kesobb tegye meg.

Legtobb sikeres, nem szinazbol elkovetett ongyilkossag mogott olyan elviselhetetlen szenvedes van, amin vagy a korulmenyek totalis megvaltozasa, vagy csoda-gyogyszer, csoda-terapia segithet. Csodan azt ertem, hogy belathato idon belul valodi jo hatasa van.

Biztos hosszu eveken at kerdezni fogod magad, de egeszen biztos vagyok benne, hogy ezt a hirtelen tettet egy nagyon hosszu teljes kilatastalansag, elviselhetetlenseg elozte meg.

Te egy kis enyulest tudtal volna adni, ami egy hetig sem tart.

Nagyon sajnalom.

2020. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, aki idáig jut, azon egy-egy találka régi ismerőssel már nem segít.
2020. nov. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. nov. 14. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!