Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki elkerülő...

Van itt olyan aki elkerülő személyiség zavaros? Ha igen, akkor hogyan kezelitek? Hogyan küzdötök meg vele?

Figyelt kérdés
Engem ezzel diagnosztizáltak és szeretném tudni, hogy ti hogyan élitek meg ezt és hogyan kezelitek?

2020. júl. 27. 13:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szia. Engem is ezzel diagnosztizáltak.
2020. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Elkerülő szemelyiségzavaros? :D jesszus hová fajul még a pszichiátria. :D

Magyarán konfliktus kerülő vagy, vagy mégis mit takar ez a diagnózis? :)

2020. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olvass utána és meg tudod google a barátod
2020. aug. 4. 13:30
 4/11 A kérdező kommentje:
És egyébként ez nem egy új keletű dolog már nagyon régen létezik ez a fajta személyiség zavar angolul avoidant personality disorder vagyis apd.
2020. aug. 4. 13:31
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze persze :D :D
2020. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel a mentális betegségekben mit keresel ebben a kategóriában? Ide jössz trollkodni amikor sokaknak így enélkül is nagyon nehéz. És az ember ne legyen depressziós mikor ilyen empátiátlan emberekkel van körülvéve
2020. aug. 4. 17:44
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szeretes ha sajnálnak? Talán ezért vagy mentális beteg mert ez így kenyelmes neked. Én nem szeretem ha sajnálnak.
2020. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális! Ki akarna beteg lenni? Nem mellesleg nem tudja senki hogy ilyen hogy ilyen bajom van. Titkolom. Mindenki elől, mert pont hogy nem akarom hogy sajnáljanak azt én is utálom. Lehetnél sokkal megértőbb meg empatikusabb azokkal az emberekkel akik valamilyen problémával küzdenek.
2020. aug. 5. 23:15
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Honnan veszed, hogy nem vagyok empatikus, nem is ismersz. Csak röhögő görcsöt kapok már a psziszichiatria legújabb találmányaitól.
2020. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ez nem új keletű dolog csak utána kéne nézni
2020. aug. 6. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!