Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? Ha igen,...

Ez depresszió? Ha igen, menjek pszichológushoz/pszichiáterhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 2 éve hogy eldobott a legjobb barátnőm. 7 éven keresztül jóban,rosszban kitartottunk egymás mellett. Majd lecserélt. Tök simán. Én azóta valahogy érzem h valami nincs rendben a mentális egészségemmel. Éjszakánként imádok szomorú zenéket hallgatni,sírni(de csak csendben,mert nem tudok hangosan), sajnos volt amikor nem tudtam sírni. Esténként max 5-6 órákat alszom,mert nem tudok többet. Rettentő sokszor gondoltam jó megoldásnak az öngyilkosságot,de mint ahogy mindig,a többiek voltak az elsők. Hogy ne érezzenek miattam fájdalmat. Nekem könnyebb lenne,de nekik nem,ezért nem tettem meg soha. Sokszor dührohamaim vannak,a kezem és a fal bánja. Gyakran érzem kimerültnek és fáradtnak magam. Elvesztettem minden érdeklődésemet a jövőm,a tanulás felé. Mintha csak lennék és úsznék az árral együtt. Sokat bántanak a testsúlyom miatt. Az iskola miatt rettentő stresszes lettem,főleg ebben az utóbbi 2 évben. Ezekkel a problémákkal kilehetne jelnteni,hogy depressziós vagyok? Mennem kellene pszichológuhoz? Vagy pszichiáterhez?
2020. nov. 17. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Depresszív tüneteid vannak.

Én mindenképp elmennék pszichológushoz.

2020. nov. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is felkeresnék pszichológust vagy pszichiátert.
2020. nov. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!