Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Duciltia (duloxetin) mennyire...

Duciltia (duloxetin) mennyire számít erős antidepresszánsnak?

Figyelt kérdés

Ugye SNRI nem csak szerotonin visszavételt gátol,ezt tudom,de úgymond az "erősebb" antidepik közé tartozik? Mert egy oldalon azt írják,a duloxetin az egyik legerősebb ilyen szer,ill. itt gyk-n is olvastam ilyen véleményeket.

Ezt szedem,napi 60 mg-t ez amolyan "középdózis". Dulsevia Cymbalta is ugyanaz. Mi a véleményetek róla?



2020. nov. 17. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet az SSRI-knél és az SNRI-knél különösebben rangsorolni erősség szempontjából, vagy jól leszel tőle vagy nem. 60mg a normál adag belőle egyébként, ahogy te is írtad.
2020. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem jó gyógyszer.
2020. nov. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem szedni pár napja, de irto rosszul vagyok tole. (Hányinger, szédülés, álmosság egész nap csak aludnék. )Te hogy vagy tole? Szedek antidepresszanst 50 mg Asentrat 2 hónapja.
2020. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Az antidepik szedésénél az első hónapban szinte ,, normális" a rosszullét.
2020. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as,hogyhogy 2 antidepit kell szedned egyszerre?

Amúgy először én is rosszul voltam tőle,úgy 5-6 napig,aztán fokozatosan elmúlt,bár én pont h nem aludnak,mert borzasztóan túlpörgetett,meg nyugtalan voltam

Már két hónapja szedem,azóta egy emelésen is túl vagyok. Semmi bajom nincs tőle,elmulasztotta a problémáimat,nekem bevált,csak sok helyen írták,hogy méregerős szer,ezért kérdeztem rá.

2020. nov. 19. 02:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Gáz
2020. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Erős szorongásom van és az orvos ezt írta fel, hogy elmuljon, inkabb ez, minthigy xanaxozzak ritkan, ha kell. Ezert kell kettot. Bar furcsallom, mert a beteg tajekoztazoban irjak, hogy ne szedje masik antidepresszans mellett. En se ertem :S.. na mindegy. Az orvos csak jobban tudja, nem? :O meg gondolom nen sokaig kell, lehet csak egy jonapig fogja velem, amig a csoportos terapiak hatnak ram.
2020. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapig* es utana elhagyhatom a szedését. *3as vagyok még mindig
2020. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!