Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "Agórafóbiára" (pontosabban...

"Agórafóbiára" (pontosabban boltban) jó lehet az ha egy fülhallgatót bedugok ezáltal kikapcsolom a külvilágot? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ami még érdekes, hogy ez a szociális szorongás csak abban a kis városban boltokban (Tesco, aldi, penny stb.) jön elő ahol élek. Ki van ismerős a boltban, ki lát, mit gondol rólam stb.. gondolatok

És ezért gondoltam terápiás jelleggel bedugni a hangszórót és csak a zenére koncentrál ék nem hallanék semmit a kulvilágból.


Amint egy másik városba megyek akkor már nem erőltetem magamra ezt a címkét és nem is képzelem magam szorongónak mert felszabadult vagyok, nem ismer senki kutya bajom.


Szerintetek?


2020. nov. 17. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egy dolog mi itt mint mondunk, a kérdés neked mennyire válik be, de szerintem működhet, mindenképp próbáld ki, vesztenivalód nincs vele. Sok sikert!
2020. nov. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt tudod ugye, hogy ez a ki mit gondol rólam dolog csak a te fejedben létezik? Mert az emberek gondolatában max addig van jelen, míg látnak. Akkor is csak egy random vásárlóként kezelnek. Ne gondold túl ezt, inkább engedd el és tojd le a körülötted lévőket.
2020. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!