Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai eset lennék?

Pszichiátriai eset lennék?

Figyelt kérdés

Ha valami trauma, testi/lelki bántalmazás ér azonnal felvágom/verem magam. Idegből. Megnyugtat, hogy ezt csinálhatom, mert megérdemlem.


Mielőtt valaki azzal jönne hogy biztos 12 éves önsajnáltató kislány vagyok, ez teljesen nem így van. A nővérem is ezt mondta, hogy álljak le az önsajnáltatással, mert ez szánalmas. Véletlen vette észre.

Nem osztom meg sehol, senkivel, minden erőmmel azon vagyok hogy ezeket a nyomokat elrejtsem.



2020. nov. 18. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jo lenne ha beszelnel egy pszichiaterrel. Egyaltalan nem szegyen. Olyan emberek is jarnak ida, akikrol nem is gondolna az ember. Szomszedok, ismerosok...Nem tudjuk egyforman feldolgozni a traumakat, ha egyedul nem megy, nem csak, hogy nem szegyen szakember segitseget kerni, de ez egyenesen a legjobb amit tehetsz.
2020. nov. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Épp ez a baj, hogy sokan úgy tekintik a pszichiátriai eseteket, mintha egyből közveszélyes bolondok lennénk. Nem szégyen ám, ha beszélsz egy orvossal.
2020. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Egy pszichiáter szart se ér. Vagy rendet tud valaki tenni egyedül, vagy nem. Csak segítenek abban, hogy ez megvalósuljon, bár amelyikkel én találkoztam tavaly, konkrétan pszichiátriai eset volt... Embergyűlölő, erőszakos, etc. Nehéz normálisat kifogni.
2020. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!