Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám visszanyerni a jó...

Hogy tudnám visszanyerni a jó kedvemet? Azt hiszem depresszióba estem. Nagyon rossz a helyzet.

Figyelt kérdés
Pár napja HOban dolgozunk aminek hihetetlen módon örültem. Bár találkozni most nem tudok senkivel személyesen, de a barataim szerveznek sok online programot így annyira nem vagyok magányos. Tulajdonképpen ezt vártam már szeptember óta de a nagy öröm 2 napig tartott. Aztán 1 napra berángattak a munkahelyemre ami nagyon rosszul érintett és azóta semmihez nincs erőm, semmihez nincs kedvem, rosszul alszom, szorongok és alig állok a lábamon. Egész nap csak sírok és időnként fáj a fejem meg a gyomorom. Már arra is gondoltam, hogy elkaptam a covidot de normális a hőm és szagokat is érzek. Fogalmam sincs mi lehet velem. Valahogy ki akarok belőle jönni de bármit csinálok nem lesz jobb. Most szakemberhez fordulni lehetetlenség a járvány miatt, szóval kéne valami itthon kivitelezhető ötlet. Próbáltam tornázni, szobabiciklizni, sétálni, zenéket hallgatni de eddig nem lett jobb. SOS! Mert úgy érzem megbolondulok. Kilátástalannak érzem az egész életem. Már nem látom reálisan a dolgokat. ;(

2020. nov. 19. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó pszichológust!
2020. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez aztán a bölcs gondolat egy világjárvány közepén. :D Taps! Te meg olvasd el amire válaszolsz.
2020. nov. 19. 16:18
 3/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is simán felkereshetsz pszichológust így a járvány alatt is, én is pár hete kezdtem el járni szorongás miatt.

(Van olyan is, aki online dolgozik, hogyha tartasz a személyes találkozóktól.)

De a kérdésre válaszolva, hogy van-e valami otthoni ötlet..

Igazából nekem bevált a Herbáriának a hangulat javító teája.

Nyilván csodákat nem tesz, de minimálisat segít, valamint a sok séta is nagyon jó volt nekem.

Meg a forró fürdő levendulás gyertyával.

Ilyen apróságok is segíthetnek akár. :)

Vagy esetleg vannak ilyen természetes gyógynövényes készítmények, nem tudom ilyet mennyire szeretnél szedni.

2020. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Veszélyeztetettként most senkit nem keresek fel. Magán pszichológusra meg nincs alakalmanként 10ezer forintom úgy, hogy még garancia sincs rá, hogy bármi változna. Ismerem a herbária teakeveréket semmi hatása nincs, azon kívül, hogy álmosít és olyan fertelmes íze van, hogy hányingerem lesz tőle. Nem szeretek kádban fürdeni. :/ Milyen gyógynövényes készítményekre gondolsz? Az orbáncfüvet, citromfüvet, ginsenget, levemdulát, macskagyökeret kilőhetjük, halottnak a kenet. Vitaminokat úgy színtén.
2020. nov. 21. 05:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Én most voltam pszichológusnál a járvány idején, lehet menni és működött a dolog. Szorongás depresszió panikrohamok miatt. Kaptam gyógyszert ami használt. De ha keseregni jobb akkor meg se próbálj semmit....
2020. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy itt senki nem érti amit olvas. :D Eszegesd a legális drogot, mellé kapd el a covidot ha neked ez a megoldás a problémáidra. :D Az a hobbim, hogy kesergek. Okos vagy. Nem csoda ha ennyi volt a megoldásterved. Szerencsére a barátaim értelmes emberek és nekik köszönhetően már jobban vagyok.
2020. nov. 24. 08:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi elég volt, hogy a barátaid segítettek és jobb lett örülj neki.... Ezek szerint fasz se volt nem, hogy bajod csak picsogtál egy sort itt. És nyilván bármit ajánlottak, mert ugye te kértél tanácsot semmi nem jó mert olyan okos vagy.
2020. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondatolkás 1-es. Ezzel a stílussal nem csodálkozom, ha begyógyszereznek és csak pénzért beszélget veled valaki. Vedd be a napi adagot és ne menj emberek közé mert még bajod esik.
2020. nov. 24. 22:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy kijöttél a gödörből amit plusz egy nap meló okozott... Röhej 😂😂😂
2020. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!