Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon kiborít a helyzet, mit...

Nagyon kiborít a helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagy gond van a munkahelyen. a főnök ki akar rúgni a munkahelyről, kitalált indokokkal.

Tudni kell róla hogy nagyon nagyképű és beképzelt, mult héten sokszor kötekedett velem ha nem jól dolgozok kirúg stb, pedig én jól végzem a munkám.

Ma felhivtam a munkaügyist és ő azt mondta hogy bőven válogathatnak a munkavállalók között, nagyon sok ember keres állást. Ma elmentem táppénzre hogy ne legyek a munkahelyen feszült helyzetben, ezt megirtam a főnöknek smsben aki kirúgással fenyegetett, de a munkaügyes azt mondta hogy azért nem rúgnak ki ha táppénzen vagyok. Egyik kollégám elmondta hogy azért akar kirúgni mert mult héten jött egy új kolléga aki velem dolgozott és nem tudta milyen gyakran kell letörölni az ablakpárkányokat és én jó indulatból mondtam neki hogy szerintem nem kell mindennap. Ezt a főnököm úgy értelmezi hogy én megtiltottam hogy letörölje a párkányt. De ezt én jóindulatból mondtam. De ha kell le is tagadhatom hogy megvédjem az állást.Ezért nem rúghat ki. Mit csinaljak ? Ez igy nagyon bonyolult. Mindenesetre táppénzen vagyok jövő hét péntekig.

Bármilyen tanácsnak nagyon örülnék.


2020. jún. 22. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát mivel ily módon akar kirúgni szerintem a legjobb lenne, ha felmondanál
2020. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!