Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó ötlet offline hetet tartani?

Jó ötlet offline hetet tartani?

Figyelt kérdés

Befordultam már attól, hogy mindenhol, minden a Covidról szól. Ilyen depresszióm még nem volt... Jövő héten szabadságon leszek, és elhatároztam, hogy elmegyek a hétvégi házba és egy hétig (hétfő-vasárnap) se net, se telefon, se tv, se rádió. Csak a közli kisboltba fogok menni, amúgy meg sétálok naphosszakat ott az erdő szélén.


Március óta felszedtem 30 kilót, hajam hullik, az energiaszintem a béka feneke alatt.


35/F



#depresszió #offline #COVID #kikpacoslódás
2020. nov. 21. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Remek ötlet! Van élet a neten túl is. 😁
2020. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ahogy az első írta, én is leírom, hogy nagyon-nagyon jó ötlet ez. Végén annyira be fog jönni az internet nélküliség,hogy kevesebbet fogod használni,ami valljuk be,ebbe a sok süket koronavírusos világban nem is rossz.
2020. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk ha ilyen szinten kivagy arról messze nem csak a Covid-os hírek tehetnek. Nyilván ötletnek nem rossz ez az offline dolog, de azért nagy csodát sem kell várni tőle.


Kezdjük ott, hogy 1 hét az alapvetően pont semmi. A végére csak még jobban fogsz vágyni vissza az online világba.


Meg alapból olyan ez is mint minden változtatás. A testépítés sem olyan, hogy gondolsz egyet, kigyúrod magad aztán úgy maradsz. Az alkoholt is hiába teszed le 1-2 hétre ha aztán vedelsz tovább.


Igazából itt teljes életmód és gondolkodásbeli váltás kell.


Például Covid. Messze nem igaz, hogy "minden erről szól" van ezer más dolog, ugyanúgy csinálhatsz szinte bármit mint eddig. Azokkal kell foglalkozni. Ezekkel kell foglalkozni ahelyett, hogy agyf..szt kapsz.


Kicsit olyan ez, mintha azt mondanád, hogy fetrengsz nyakig a sárban. Elmész, lezuhanyzol, rendbe szeded magad, aztán vissza fekszel a sárba.

2020. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%

Alwaysstaypositive


Ez annyira lehozott most, hogy szerintem szerzek egy kötelet és felkötöm magam xd Ilyen negatív életről lehozós, motiválóromboló szöveget rég nem hallottam már. xddd

2020. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ez annyira lehozott most, hogy szerintem szerzek egy kötelet és felkötöm magam xd"


De azért Always stay positive :DDD



Egyébként kérdező ez szerintem egy jó ötlet, ha tehetném egyszer megcsinálnám én is.

2020. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg always jól csapatja. Különben meg a pitsát nem érdekli ki depressziós felcsapom a GYIK-et,hogy röhögjek unalmamban egy jót és minden idióta depressziós. Életképtelen nyomorék mind.
2020. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!