Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni, ez beválhat?

Nem tudok aludni, ez beválhat?

Figyelt kérdés
Anyám régóta szed 0.25-ös Xanax-ot, és kértem tőle előző nap hogy adjon egyet, hogy tudjak aludni. Beszedtem, és lefeküdtem 22:00kor, de 0:00 felkeltem és nem tudtam vissza aludni.. Szerintet lehet bajom hogyha ma 2-őt szednék be? Az egytől nem nagyon éreztem semmit, talán egy kicsit. (20F)

2020. nov. 21. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a bogyóktól várj nyugalmat, jó alvást, inkább tanulj meg relaxálni.
2020. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Verd ki elalvás előtt
2020. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig talán bevállhat, de hozzá fogsz szokni és egyre nagyobb dózis kellesz az elalváshoz. Néha be lehet venni, ha nagyon nem tudsz elaludni, de rendszert nencsinálj belőle, mert ha ráfüggsz az elalvás lesz a legkisebb problémád.
2020. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább altatót szedj.
2020. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, én súlyos alvászavarban szenvedek már évek óta. Mindig elhatározom, hogy mostmár teszek érte valamit, de sosem jutottam el addig:( Viszont annyit tudok, hogy a xanax nagyon rossz megoldás, első sorban azért, amit a 3.hozzaszolo írt. Nem értem ilyen esetben miért a xanax az első, rengeteg más nyugtató van, ami hasonlóan hatásos, viszont kisebb a rászokási ráta. Anyum pl a Hova-t szedte nyugtatokent. Ha a relaxalas, kikapcsolás stb nem működik és tényleg gyógyszeres segítségre van szükséged, akkor csak a gyógynövénykivonatok! Természetesek, finomak, olcsók, hatékonyak, nem okoznak függőséget.


Najo ha ma sem sikerül aludnom, akkor holnap veled együtt megyek be a gyógyszertárba:D

16L

2020. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem megmentett 2 darab.. Bevettem este, és reggelig aludtam..
2020. dec. 19. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!