Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Enyhe hallucináció? Mi lehet ez?

Enyhe hallucináció? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval mostanában enyhe hallucinációim voltak pl. Amikor felkapcsoltam a konyhába a villanyt, az asztal árnyékánál mintha elfutott volna valami, láttam a macskámat elfutni az udvarunkon de amikor hívtam akkor nemjött oda de ebbe nem vagyok biztos, hogy ez az volt. Láttam a tükörbe, hogy egy zacskó megmozdul és láttam egy arcot kirajzolódni. Így estére mindig azt érzem, hogy figyel.

2020. nov. 21. 23:09
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
25%
Szia! Felettébb érdekes dolgok ezek! Meg kell figyelned, hogy hàny òrakkor làtsz ilyeneket! Esetleg hajnalban, amikor félig alszol még! ?
2020. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább délután/estefele miután már sötétedik. De szinte egyik naprol a másikra és nem értem mi válthatta ki.
2020. nov. 22. 00:58
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Hm, nálan ez mindennapos. :D Pszeudo-hallucinációnak hívják, a szkizotíp személyiségzavar tünete lehet. De jobb lenne orvossal beszélned.
2020. nov. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
B-komplex vitamint kezdj el szedni. És beszélj egy pszichológussal. S.O.S
2020. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter, gyorsan...
2020. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, a pszichiáter jobb lenne. Lehet gyógyszeres kezelésre lesz szükség.
2020. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hanem biztos!


Pont úgy hangzik, mint egy kezdődő skizofrénia, nem feltétlen várnám meg az akut állapotot

2020. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!