Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van rólam egy kínos videó és...

Van rólam egy kínos videó és marcangolom magam miatta, hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

2 éve történt. Egy asztalon kreténen viselkedtünk és darabokra tört. Akkoriban nem zavart, mindenki viccesnek tartotta.


Azóta viszont megbántam, azon jár az agyam, hogy egyszer munkahelyen elterjed valakitől akinek meg van és ez ártana nekem.


Tudom, hogy hülyeségen aggódok és a legtöbb ember legkisebb problémája is nagyobb ennél, de én még is örlöm magam.


Szerintetek felkeressek egy pszichológust? Normális, hogy ilyen videó miatt kínzom magam lassan két hete? De valami rettenetes módon és nem tudom miért harapott belém.

Az olyan átlag gondok amiken mindenki stresszel mindig hidegen hagytak, mindig stressz mentes életem volt.

De az, hogy van rólam egy gáz videó idegen embereknél akiknek nem vagyok fontos, egyszerűen belém harapott.


Ha van itt olyan aki tud írni egy segítő szöveget, annak nagyon hálás lennék. A válaszokat köszönöm előre.



2020. nov. 22. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
szerinted ki őrizgeti azt a videót rólad, már rég kitörölték. és mivel tudna ártani a munkahelyeden egy fiatalkori csínytevés? max. ők is nevetnek rajta. ha meg nem, akkor fap*nák és a legjobb jelzés, hogy hagyd ott őket
2020. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a munkahelyemen törtem ketté az asztalt az egész csapat előtt. Az kínosabb volt.
2020. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy leírtad a problémád, egyből az ugrott be, hogy szar ügy...jártam így én is, de eszembe sem jutott lelki gondozást kérni...ezt ha nem törlik mindenhonnan, akkor bizony mindig itt lesz valahol. Engem simán zsaroltak, de nem hagytam magam..buktam is egy nagyot, de túléltem..ma már tehet mindenki egy szívességet.


Az biztosan nem vígasztal téged, hogy hasonló sara mindenkinek van, csak nem tudsz róla..mert senki nem dicsekszik a saját hibájával, botlásával, inkább a másikén rugózik...


Na ezzel kell megbarátkozni, desemmi esetre sem piszológushoz menni. Arra gyúrj, hogy legyen

egy magyarázatod, bárki is előhozza..fontos, hogy igaz legyen, mert abba nem bukhatsz bele..


Bocs ha nem segítettem, de nekem erre futotta.


Fel a fejjel, ne szégyellj semmit..mondhatnám ez egy jelentékzelen apróság...az idő neked dolgozik, ezt meglátod.


Jóéjt, ne erről álmodj.

2020. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Általában az emberek ezzel fordítva szoktak lenni. Amikor megtörtént a dolog a régmúltban, akkor érzik kínosnak egy darabig, hogy úristen mit csináltam.


Majd évekkel később meg már csak nevetnek rajta, hogy haha milyen hülyeségeket csináltunk régen.

2020. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, tini voltál, vagy még mindig az vagy.


Hidd el, senkit sem fog érdekelni, mi történt abban a korban. Kisebb-nagyobb hülyeségei minden tininek vannak. Ugyan én asztalt nem törtem, de vannak dolgok, amelyeket mai fejjel már letagadnék. :)

2020. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2 év után senkit nem érdekel. Sőt, már akkor sem érdekelt senkit. Felejtős.
2020. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
19 voltam mikor történt, ami már a tini kor legvége. Megpróbálok túl lépni rajta, köszönöm a válaszokat, sokat segítettek.
2020. nov. 23. 10:04
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet azóta már tényleg nem érdekel senkit, meg hátha nem is fog.
2020. nov. 23. 10:04
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én drogfüggő voltam évekig. Azóta is parázok az üzemorvostól, máig nem tudom, hogy láthatja-e a rendszerben hány helyen kezeltek, és miket műveltem le ott. Szerintem örülj, hogy neked csak egy asztalos sztorid van.
2020. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagy teljesítmény, hogy sikerült leszoknod. További kitartást kívánok! :)
2020. nov. 23. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!