Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már lehet pánik betegség ?...

Ez már lehet pánik betegség ? Forduljak orvoshoz ?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Dolgozatoknál vagy ha nagyon magam alatt vagyok akkor csak elkezdek figyelni a lélegzetemre és elkezdem kapkodni. Nem kapok levegőt egyre szaporábban veszem és olyan mintha megfulladnék. Gyakori h melle elindul folyni az orromból a vér. Remegek és olyan csak nagyon nagyon rossz érzés. Ha tudom h egy nehéz dolgozatom lesz vagy csak úgy rossz a lelki állapotom akkor előjön. Úgy hetente egyszer. Vagy kéthetente ez a fuldoklás. Ez már pánik betegség vagy valami más ?
2020. nov. 24. 15:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt meg hozza h ez már három éve. De inkább csak iskolai szorongásnál van. És inkább csak akkor jellemző. Csak már egyre gyakoribbak
2020. nov. 24. 15:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet pánik is de azonnal menj orvoshoz mert a vér már nagyon nem normámis
2020. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez még nem pánikBETEGSÉG, de enyhe pánik, szorongás igen. Vérnyomásod méresd meg.
2020. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy a 3-as írja: még nem pánikbetegség, de jó úton jársz afelé. Nem írom, hogy fordulj orvoshoz, de azért jó lenne valakivel kidumálni ezt. Mármint hogy mi bánt, mitől tartsz, és hogyan tudnál változtatni ellene. Szóval elemezd ki magad, és próbálj meg lépni is.

Én pánikbeteg voltam, de segítséggel kikászálódtam belőle. neked is sikerülni fog, ha teszel érte. Ha van kérdésed, írjál...

2020. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!