Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, pedig...

Depressziós vagyok, pedig imádom a babám és a férjem. Hogy változtassak? Nem akarom, hogy rámenjen a házasságom!

Figyelt kérdés

Már kb. Huszonéves korom óta időszakosan előjön a depresszióm. Nem értem miért. Ki vagyok égve, állandó lehangoltság, motiválatlanság. Alapba egy vidám nő vagyok, viccelődök, nevetek. De ilyenkor folyton szomorú vagyok... Sokszor hetekig, aztán egyik reggel arra ébredek, hogy elmúlt.

Mindig azt hittem, hogy ha lesz családom, olyan boldog leszek, hogy nem lesz ilyen problémám. Erre most egy éves a kislányom, van egy nagyon szerető férjem, olyan boldog lehetnék....és én annyira nyomorultul érzem magam.

Miért?? Tudom, hogy más örülne, és én sem értem, miért van az, hogy már reggel felkelni is nehéz :(

A férjemnek állandóan csak panaszkodom, látom, hogy nem érti és már zavarja. Nagyon sokat zsörtölődök, és elégedetlenkedek szinte MINDENEN!

Szeretnék változtatni, mosolyogni, hiszen boldog vagyok, mégis ott ülök a Kislány mellett és sírok :(



2020. nov. 25. 21:16
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A depresszió betegség, nem elhatározás kérdése. Kérj orvosi segítséget.
2020. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A depresszió az ilyen, lehetsz a leggazdagabb, a legjobb családdal, attól még lehetsz depressziós, ez egy betegség, sokszor csak bizonyos hormonok hiánya okozza, nem az életkörülmények. A szülés eleve nagyon megborítja a nők agyát, lehet, hogy ez még ennek az utóhatása. Menj pszichiáterhez!

Nekem még a sok mozgás segített.

2020. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

www.hazipatika.com/betegsegek_a_z/manias_depresszio/142


talán erről van szó, nálad az enyhe formája jelentkezhet.

2020. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!