Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassak az életemen?

Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

Nem tetszik a mostani életem, elhatároztam, hogy változtatni fogok rajta. Levert, depis, boldogtalan vagyok. Hogyan ültessem át a gyakorlatba?

(Bocsánat a hülye kérdésért, tele vagyok gátlásokkal és félelmekkel, hogyan sikerülhetne legyőznöm őket?)



2020. márc. 7. 14:13
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A kérdésed nem túl konkrét, de azt javaslom hogy apró lépésekben haladj a változás felé. Ilyesmire gondolok,hogy ha Pl. ha gátlásos vagy mondjuk emberek között akkor próbálj meg több időt tölteni velük, eleinte kevesebbet aztán ahogy egyre jobban érzed magad úgy többet. Pl eleinte egy délutáni kávé később akár egy esti iszogatás stb stb. De mint mondtam nem fejtetted ki,hogy tulajdonképpen mik azok a dolgok amiken változtatni akarsz.

Ha boldogtalan vagy gondold át azokat a dolgokat amik boldoggá tesznek és iktasd be őket az életedbe. Azokat a dolgokat amiktől pedig félsz szép lassan és egyenként próbáld meg legyőzni kis lépésekben haladva.

2020. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek
2020. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!