Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tovább? Online hol...

Hogyan tovább? Online hol tudok beszélni egy orvossal? Tudom online senki nem praktizál

Figyelt kérdés

Szeptember végén volt egy fejsérülésem, 2 héttel később alvászavarom volt, munka közben elkezdett szúrni, hang hatására, néha néha szúrt, most úgy mondhatni már nincs ilyen probléma, csak néha fájt a tarkómnál ahol kaptam az ütést,(amikor alvászavarom volt, a hét közepén volt, Október 5-én) - kaptam pár rossz hírt, amitől rossz kedvem volt, reményvesztett lettem, pár nappal később beszélgettem valakivel és mondott valamit, nem értettem meg elsőnek ezért kiakadtam és éreztem egy szúrást a fejemben, hogy miért nem? Magamba néztem és hogy ez komoly? Ez volt Október 7-én. Olvastam ha ér valami mentális dolog amikor sérül a fej, stressz vagy feszültség, akkor fel tud erősödni, ez miatt, ezért is írtam le mert lehet egyel közelebb a problémához ami van velem? Utána nap is rosszul alakult, már feldolgoztam

Volt egy lány akivel előtte 5 nappal később megismerkedtem Október 3-adikán, egy héttel később elmondta hogy tetszek neki, ő is nekem, 11 napig beszélgettünk amikor bejelentette nem akar még kapcsolatot egyenlőre, utána szomorú voltam, mert jó volna egy lelki társ, pár nappal később meg már mással láttuk (este hogy gondolom ne lássa senki) de én épp kint voltam a barátommal, elfelejtettem, kicsivel több mint egy hete már teljesen kitudtam zárni, segített hogy a virtuális életemből is, eleinte se bíztam benne, beszélgetésből nekem nem volt valami oké, de magammal rántott, nekem más jobban számít, ezért is tudtam elfelejteni, csak egy ideje elmúlt, lassan egy éve tart csak ritkán látom, utána feszült voltam, és nehezebben tudtam aludni, folyamatosan vert a víz, miután csak húzta az agyam, viszont a fejem akkor is fájt amikor vele voltam, szóval pszichés állapotban nem voltam (4 hét eltelt a sérülés óta, néha szúrt) és többször voltam figyelmetlen a munkahelyemen, azóta nem, pár alkalommmal volt.

11/19-én már jól éreztem magam, egy rendeset aludni, de felkeltem az egész testemben égő érzést éreztem, kiderült egy gyógyszer miatt (lesz még róla szó) hiába voltam feszült vagy szorongtam a szerelmi bánat miatt akkor inkább feszült voltam és vert a víz, az elmúlt bár előtte éget a gyomrom, ez még október elején kezdődött el, gyomrom több héten át keresztül éget, amikor az első alvászavarom előtt jött, előtte egy hete a péniszemet elkezdem kenegetni egy krémmel, után merevedési problémám volt, nemrég is volt hogy nem aludtam sokat, de nincs merevedési zavarom, lehet a krém hozta ki ezt? Mivel a krém alapból száraz bőrre van kitalálva, utólag amikor olvastam és száraz volt a péniszem, amióta nem kenem vele jobb lett, minden a régi, de félek hogy valamit nagyon elcsesztem, (érzékenység miatt kenegettem ezzel, de már bánom, ha szerencsém van kiment a szervezetemből mert merevedési zavarom nincs, de lehet egyszerűen csak sok volt a savam), ez az égő érzést újra érezni kezdtem, hastól kicsit feljebb, de amikor szomorú lettem utána kezdett el újra fájni, utána Október 16-odikától, 7 napig szedtem Doxycylon Al 100 mg kemény kapszulát, közeli családtagnak írták fel pattanásokra, szedését abba hagytam, ismerősöm mondta hétvégén hogy az antibiotikum tönkre tesz, az van a gyógyszerben, 2 napja iszok normafloret, attól most jobb lett, mostmár elmúlt, nem vagyok cukorbeteg, a lab. negatív lett, de akkor még nem szedtem a Doxycylont, ezek az eredmények lettek csillaggal jelölve

Vérkép:

Vörösvérsejtszám 5,48 (3,7 - 5,2)

Haemoglobin 171 (123 - 153)

Haematokrit 0,51 (0,34 - 0,45)

MVC 92,3 (81-100)

NRBC 0,1 0/100W (0-0,0

Segment 73,1 (45 - 70)

Lymphocyta 18,8 (20-40)


Véralvadás: INR 0,94 terápiás tartományt 2-4 között

Sokszor hideg a tenyerem, vagyis a kezem


Vizelet általános

ph 6.0 (5 - 7)

Fajsúly 1025 (1000-1030)


normaflore pár nap alatt helyre tett, November 23-án a napom kicsit fáradtan kezdődött és a héten is fáradt voltam, pillanatra visszajött a szerelmi bánat is, amikor láttam a lányt, de tudom hogy nincs miért szomorkodni. Gondolom a múlt hetet nem pihentem ki, Doxycylon szerintem kiürült, nem érzem égő érzést, köldöktől oldalra néha szúrt, pár alkalommal, de érzem rendben van, viszont nem tudom hogy a fejsérülés mit okozhatott, és hogy már lett volna tünete, és nem csak később alakul ki? Kisebb fejsérülést is ki kellene vizsgáltatni, de olvastam több sportoló van hogy így játszanak végig egy szezont, és később derül ki ha tényleg van valami, ct vizsgálat ilyen esetben ér valamit még? Vagy amivel pontosabb képet kapnak, és nem kell aggódnom ez miatt, stresszes, feszültségnek is lehet hozzá köze (megtudják állapítani ha azért volt?) azt nem tagadom mert voltam az is, kis fájást még érzek, lehet a fáradtságtól, olvastam a migrénről, nem tudom, de jobb lenne ezen túl lenni már, vagy hogy miket okozhat egy fejsérülés ami nincs időben kezelve?

Pár napja vannak dolgok amiket el kell fogadnom, de nehezen megy, kitartás igazából, annak érzem magam, hasam kicsit megint fáj, az antibiotikumra gondolok, normaflore abbahagyása után éreztem egy kis szúrást, ezzel hova menjek?



2020. nov. 30. 05:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy érzem pszichésen, és mentális szinten is lent vagyok.
2020. nov. 30. 07:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd be a Googleba az 'online orvosi konzultáció' kifejezést, és feldob néhány elérhetőséget. Egyik sem ingyenes.
2020. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha online pszichológus kell azt tudok neked ajánlani. Skypon lehet vele beszélni.
2020. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!