Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a frontin elvonási tünete?

Ez a frontin elvonási tünete?

Figyelt kérdés

Majdnem három hónapja szedek frontint. Két hónapig rendszeresen szedtem.

Elsőnek 3x 0,5 kb egy hónapig.

Utánna reggel szedtem 0,25 és este. Aztán mostmár csak esténként szedek 0,25 ha épp nem úgy vagyok. De ha simán elalszom akkor ki szoktam hagyni. Mostmár észrevettem hogy amikor egésznap nem szedek be még este sem akkor reggel úgy ébredek hogy egy ilyen belső remegést érzek. Minden esetben kb 1 vagy 2 percig tart. Félek hogy ez elvonási tünet.



2020. nov. 30. 11:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A panaszod a leggyakoribb elvonási tünetek egyike. Az idegrendszered reagál a csökkenő gyógyszeradagra. A leszokás ideje a szedett gyógyszer mennyiségétől, és az egyén érzékenységétől függ, tehát kb. 5 hónaptól 3 évig is tarthat.
2020. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Elvonasi tunet. Meg azt nem tudom, miert szedted nyomos okkal ekkora dozisban de en pont azert, mert elviselhetetlen testi szorongasom volt. Es szemely szerint ha en nem szedem, akkor a sajat alapallapotom, a szedules, remeges, egyszeruen csak visszater.
2020. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Szóval napi 2 perc belső remegés miatt aggódsz? Én 8 hónapig szinte a világomról nem tudtam, 0-24 az összes elvonási tünet megvolt, és kellett még +8 hónap, h aránylag rendeződjön az agyam. Szóval adj hálát a sorsnak, h ilyen olcsón megúsztad.
2020. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Amikor én tettem le, 2 hónapra teljesen tönkre ment az időérzékem, iszonyatosan tompa voltam, alig bírtam enni, és rendszeresen belázasodtam, de ilyen reggeli remegésem nem volt.
2020. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Jézusom nagyon durva amiket írtok.

Úgy "szoktam rá" hogy pánikbeteg vagyok és az antidepresszáns mellé írták fel. Eleinte amikor nem hatott még akkor többet kellett szedjek hogy ne legyenek rohamaim. Mostmár nincs szükségem a nyugtatóra de érzem hogy valamiféle függőség kialakulhatott.

2020. nov. 30. 16:23
 6/21 anonim ***** válasza:
Aha
2020. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

NEM szabad így abbahagyni !


TILOS!


3x0.5-ről így!


1-2hetente harmadolgatva, negyedelgetve! Nyugtatót TILOS így abbahagyni, hogy "gondoltam most nem szedem be"


Az agyad shokkot is kaphat

2020. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igaz, én kisebb mennyiséget szedtem (depresszióra, gyógyszer mellé), de nekem is sokkal lassabb az abbahagyás.

3*0.25ről, 2, majd egy szemre lett csökkentve. Mindegyik között több hónap volt.

2020. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam azt hittem nem lehet baj. De köszönöm a figyelmeztetést. Inkább beveszem azon ne muljon 😣😣
2020. dec. 1. 13:05
 10/21 anonim ***** válasza:

Vegyél be 1 picivel kevesebbet 2 3 hetente.


De, ha szólsz az orvosnak, aki felírta segít.


Egyébként a tájékoztatóban ez benne van, nem olvastad?

2020. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!