Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig lesznek elvonási...

Meddig lesznek elvonási tünetei a nyugtatótól, mamámnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapig kórházban volt koronavírus miatt, ott frontinnal tömték őt napi 2 szer, néha 3-szor...

Most kijöhetett pár napja, azóta van hogy full idegrohamba, kiabálva követeli a frontint. Nyilván nincs otthon ilyen gyógyszerük, de követeli így is. Nem annyira fogja fel hogy kb rászoktatták, ő azt hiszi hogy az kell neki.

Mikor fog elmúlni így, ~1-1,5 hónap frontinszedés után, ez az állapota?



2020. nov. 13. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajjaj... :( Haziorvos kiirja, fokozatosan csokkentsetek le, vegen mar csak a 25os felet kapja, igy talan egyszerubb. Lehet, hogy 1 het alatt anelkul is lenyugodna, lehet, fel ev is kell hozza...
2020. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet kiszámolni, minden embernêl más. Pár héttől 6-8 hónapig is eltarthat. Jobban jár mindenki, ha írattok fel, és 2-3 hónap alatt csökkenti le nullára.
2020. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Másfél hónap szedést, kinyújtani még 2-3 hónappal? Attól nem lesz rosszabb?
2020. nov. 13. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:

őszintén? kb. SOHA

Rengetegszer leraktam volt, hogy 6 hónapig is, de borzalmas állapotba kerültem, hallucináltam a hiánya miatt, epilepsziás rohamom volt. Nagyon sajnálom hogy a mamádat rászoktatták, engem is kényszeres gyógykezeléssel szoktattak rá, már 4 éve szenvedek, hogy lerakjam. Most az Ashton féle módszert csinálom, talán sikerülni fog.

Egyébként egyik orvos nekem nevetve azt válaszolta, hogy ezt a gyógyszert soha nem lehet lerakni, mert egy ördögi kört csinál.

Hát szerintem igaza van.

2020. nov. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fél évig szedtem rivotrilt(az még rosszabb). Egyik napról a másikra tettem le. Nem volt és sosem lesz elvonási tünetem.


Az idősek könnyebben és gyakrabban szoknak rá. Ha követeli a frontint esetleg beszéld meg vele, hogy miért nem adsz neki. Egyáltalán nem terápiás az a mennyiség amit szedett.


A benzo függőség előfordúlhat, hogy soha az életben nem szűnik meg. Enyhülni fog, de utána elvonási tünetként bármi kialakulhat. Tényleg bármi.

2020. nov. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!