Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi egy 0,25-ös Xanaxról...

Napi egy 0,25-ös Xanaxról ugye nem lesznek fizikai elvonási tüneteim, ha egy hónapig minden nap szedem?

Figyelt kérdés

Nem fogom emelni az adagot. Es tudom, h a kezdo adag 3x1 de en inkabb maradnek egynél... igy is rettegek, h majd szarul leszek fizikailag tole, amikor elhagyom.

Az ilyen “inkabb menj ki a termeszetbe, meg relaxalj” os commentektol kimeljetek meg legyszi:) sajnos van, h már az sem használ.

Terápiára járok viszont mellette.

Szoval ennyit ennyi ido alatt sima ugy lesz letenni? Nem fogok remegni meg minden szar amirol az ember olvas mindig ezekkel kapcsolatban..?😖



2020. jún. 20. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni, egyéni genetika dönti el. Én azt mondom, h több hónap alatt alakul ki a függőség, de vannak dokumentált esetek, ahol 15-20 nap után kialakult. Enyhe elvonási tüneteid lehetnek( nem biztos, h lesznek), de hamar el fog múlni, és komoly bajod nem lesz.

( Én 4 mg/nap, 12 évig adagról jöttem le, az nem volt kellemes, de élek, jól vagyok)

2020. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úristen, nem fogod elejteni a poharat a remegèsedtől. Nem kell ennyire túlgondolni ezt a ráfuggèst. Ilyen hülyeségeket az terjeszt, aki egyszer bevette, aztán nem tetszett neki.

Neked meg nem kéne egy orvos ajánlását felülbírálnod. Okkal kaptál akkora adagot, amekkorát kaptál.


Egyébként egy hónapig tartó egy szem szedéstől szerintem max 1-2 napig tartó enyhe szorongás, feszültség lehet, ami a nap egyes részein jeletkezik csak.

Vagy semmi.

Bár totál nem értem miért hagynád abba egy hónap után.

2020. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kórházban mondta az orvos,hogy variáljam az adagolást,mert rá lehet függeni.De,hogy igazából kinél,miként jelentkezik az elvonási tünet,azt nem tudom.
2020. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!