Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint lehet szedni csak...

Frontint lehet szedni csak alkalmanként vagy csak rendszeresen ajánlott?

Figyelt kérdés
Alvás problémák miatt szedem de heti 1-2x-es rendszerességgel hogy ne szokjak hozzá.

2020. dec. 1. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
En így szedem, a dózisom is változó. Van hogy 0.25-öt és van hogy 1-et veszek be. De csak alkalmanként. Ugyanígy alvás miatt. Nekem eddig nem lett tőle bajom, de nem tudom, hogy ennek ellenére jó e.
2020. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Annyiból még előnyösebb is a rendszeres szedésnél, h így nem szoksz hozzá és mindig hatni fog.
2020. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En egy eve szedem minden nap, egy hét alatt rászoktam...
2020. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Lehetne, speciális esetben. Viszont alvásra nem javallt az alprazolam.


Van nála modernebb, kevesebb nem kívánt problémát okozó altató, zolpidem néven. Ajánlott azt fogyasztani, kúra szerűen 10-20 napig, utána általában megszokott szünni a probléma. Ha még sem, az egy komplexebb problémát sugall, és érdemes utána járni.


p.s. háziorvos felírja, mond el, hogy nem tudsz aludni, és mások zolpidemet javasoltak. Lehetőleg ne a drágábbik verzióit vedd meg, mint a Sanval vagy Stilnox.

2020. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy előtte kipróbálhatnál gyógynövényes készítményeket. Én se hittem benne, de adtam egy esélyt neki, mielőtt benzo függő lennék. Bevált :) Lehet már csak a tudat hogy vettem be valamit, de használt.
2020. dec. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

5


Ennyi erővel CBD akkor, az legalább való is valamire


Zolpidem nem okoz függőséget.

2020. dec. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a zolep(zolpidem) szart se segített. Konkrétan semmi változást nem éreztem tőle megemelt dózis esetében sem. Aludni ugyanúgy nemtudtam tőle.

Egyedül az alprazolám ami segít bár nekem nagyon érdekessen tud hatni mert valamikor a normál dózistól(teràpiás) kiütött és aludtam 12 óràt. Máskor ugyanettől be sem éreztem semmit. Máskor meg ugyanettől a dózistól inkább felpörögtem emellett különösen eufórikus kedélyállapot állt be ,amikor aludni sem tudtam sőt még kedvem sem volt. Szigorúan nem fogyasztottam alkoholt mellé egyik esetben sem.

2020. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!