Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek amikor elhatalmasod...

Mit tegyek amikor elhatalmasodik rajtam a szorongás?

Figyelt kérdés

Egyre csak halmozódik a belső feszültségem. Szorongok. Zavarnak dolgok, nem tudok tovább menni. Próbálom elterelni a figyelmemet de nem tudom már néha. Csak azt érzem hogy dühös vagyok, tehetetlen és szomorú. Egyáltalán nem érzem azt, hogy bármi javulhatna most...

Legszívesebben fognék valamit és összetörném....a falhoz vágnám...de nem teszem...de ez az érzés feszít...és érzem hogy lassan megint el fog kapni a pánikroham ettől de ezt nem szeretném 😔 de bem tudok mit tenni. Nem tudok terelni már tovább...egyszerűen ha elküldődik az hogy agyalok onnantól nem tudom irányítani magamat rendesen😔


2020. dec. 2. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Valami konkrét probléma, ok csak van, ami miatt idegeskedsz.

Mi lehet az?


Van munkád? párkapcsolat, család?

Egyébként vágj nyugodtan otthon földhöz egy műanyag poharat, bármit ha úgy érzed jónak. Nincs ebben semmi.

2020. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Konkrét dolgok.


Jelenleg nincs munkám és itt a környéken nem is tálalok semmit, még gyári meló sincsen. Vendéglátós vagyok de szeptember óta nincs munkám. Ez is nagyon aggaszt. A parommal külön élünk és igazából vele sem tudok dűlőre jutni, hogy mit is szeretnék igazán így ez is aggaszt. Közben pedig egyedül vagyok fizikailag ami szintén okot ad nekem a szorongásra, hogy hiányzik pl egy kis érintés vagy ölelés is... aminek a hiánya szintén csak növeli a belső feszültségemet mert tehetetlennek érzem magamat😔


Azt érzem teljesen reménytelen az egész jelenlegi helyzetem és nem érzem hogy az idő múlásával ez jobb lehetne

2020. dec. 2. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Le kell vezetni a feszültséget, pl menj el sétálni, bicajozni. De lehet tornázni, súlyzózni is. Néha nyugodtan a földhöz lehet bszni 1-2 tányért, ennyi amúgy is eltörik év közben. Ha már a pánik kerülget, akkor dobj be egy feles konyakot. Ebből rendszert ne csinálj, nehogy alkoholista legyél.
2020. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen sajnos én is át mentem, sőt most nekem sincs munkám...

De keresgélek, nem szabad feladni.

És ne húzd le magad ennyire mélyre..

Szeretethiányos vagy, ami tudom milyen! Ne legyél negatív, állj hozzá a dolgokhoz úgy, hogy ezután már csak jó jöhet. Mindannyian voltunk lent, de felnőttként fel kell tudnunk állni.

Én sem hittem benne, de hozzáállás kérdése. Amikor nem számítasz rá, biztosan akkor történik majd olyan dolog, ami fordulatot hoz az életedbe.

Most a vírus helyzet miatt sajna nagyon sok embernek nehéz,de érdeklődj munka után, ha nem is a vendéglátóiparban, valahol biztosan találsz. Csak ügyesen!

2020. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtok nagyobb városba együtt költözni és ott munkát keresni? Ha ez megoldodna legalább már nem lenne időd csüggedni, lenne ami lefoglal
2020. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!