Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Thalassa ház vagy Tündérhegy...

Thalassa ház vagy Tündérhegy segített valakinek korábban?

Figyelt kérdés

Leírom a szituációmat amiben benne vagyok:

2018-ban bioláris zavarral diagnosztizáltak de nem szedtem a gyógyszereimet. Egy mániás fázis alatt sokat ittam és szereket is használtam. Kaptam egy újabb pszichózist és belekerültem egy depressziós fázisba. Ez kétszer megismétlődött a gyógyszerek nem szedése és az állandó ivászat miatt.

Közben családi, baráti kapcsolataim leépültek.

Nagyon szorongok társas szituációkban.

Még nagymamám támogat, meg van két exem aki mellettem van a dolgokban de úgy érzem már egy púp vagyok a hátukon.

Volt egy párom aki ezt az egész hercehurcát végig csinálta velem, de a végére nagyon eldurvult a viszonyunk. Tettlegességig is fajult.

Most egy másik férfinál élek lakótársi viszonyban, de a legutóbbi exem is azt mondta, hogy visszafogad. Mindenki nagyon eltanácsol tőle de valahogy nagyobb biztonságban érezném magam mellette. A mostani helyemen nem tudok jönni menni szabadon mert csak egy kulcs van a lakáshoz.

Van egy kis megtakarított pénzem az is eszembe jutott, hogy munkát vállaljak és kivegyek egy saját szobát. Erre a mostani lakótársam azt mondta, hogy felejtsem el a munkavállalást mert még nem állok készen rá.


Kérdésem az is lenne, hogy hol maradjak erre az időre? AZ exem már nagyon hűvös velem, pedig eddig mindig mellettem állt. Jó bántott is és alázott is de mindig fogta a kezem. De sok volt neki már ez a korházba járogatás.



Illetve segíthetne-e megoldani a problémáimat a terápiás házak valamelyike? Nagyon szomorú lennék, hogy ha beleölném a pénzt és az időt de úgy érzem, hogy most csak vegetálok.


Lesz-e valaha még normális életem?:S


L/26



2020. dec. 4. 09:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!