Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás vagy stressz? A...

Szorongás vagy stressz? A többi lent!

Figyelt kérdés

Három napja derült ki hogy édesapám végstádiumu tüdődaganatos!

Akkor éjszaka nem aludtam semmit.

Azóta eltelt három nap és elég rosszul érzem magam...

Néha görcs szerű folyto érzés jön rám. Érzem a gyomromban,a fél arcomon,nyakamon,mellkasomon.

Nem tudom mi ez.Rohamokban tör rám, naponta többször...

Valami pszichés betegség lehet...mi erre a megoldás?



2020. dec. 4. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a stressz miatti szorongás, amit apukád állapota váltott ki. Átmenetileg szedhetsz egy kevés nyugtatót, amúgy meg a sport, relaxálás, meditálás valamennyire csökkentik ezeket a tüneteket, de nyilván az egész helyzet stresszes, így mondhatni normális ahogy vagy.
2020. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És vajon meddig fog tartani?

Ma éjjel is csak 4 órát aludtam...

2020. dec. 5. 04:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem :(

A gyászolóknál is vannak folyamatok,amiken sajnos túl kell lépni.Elottem leírták,.. relax,sport. most fontos hogy találj magadnak egy olyan környezetet ahol jól érzed magad, ami könnyíti a lelkedet.

De azért ha továbbra is maradnak ezek a görcsök és szorongási rohamok, menj el orvoshoz. :/

2020. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem halt meg az édesapja! Kerdező: töltsetek vele minél több minőségi időt, beszélgessetek vele, lelkileg támogassátok.
2020. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kpeter36 ***** válasza:

Legyél minél többet vele.

Ha odafigyelsz magadra, akkor idővel elmúlik!

A lényeg, hogy aludjál éjszaka.

Levendula, citromfű, macskagyökér tea.

Ezeknek olvass utána...

2020. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!