Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik lehetnek az okai annak,...

Mik lehetnek az okai annak, amikor valaki hangokat hall?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt már mindenki arra számít, hogy most is valami hülye kérdezget, de nem. Én szeretném átélni ezt a dolgot, lehetséges valahogy?


Én is mentális beteg vagyok, borderline, depresszió, generalizált szorongás meg kitudja még mik, de ezek diagnosztizált betegségek... a neurózis és pszichózis között vagyok gondolom, és sajnos azt érzem, hogy jobban érezném magam, ha átesnék a pszichózisba, tudom ez idiótán hangzik, de talán akkor kevésbé tudnék magamról? Meg minden másról? De elhiszem, hogy az is ugyanígy megőrül, aki hangokat hall, vagy lát valamit, akármi, tökmindegy... nekem az a bajom hogy meguntam ezt az egészet... próbálok ellene tenni, de nem megy már 5 éve... legalább annyi szépség volna benne, hogy megváltozna az egész... bár tudom az se jó, de én legszívesebben egy programozható robot lennék aki megtapasztalhatná a mentálisan egészséges állapotot és mellette a mentális betegségeket is...


unom már ezt a borderline-depresszió szarságot... most vagy legyek teljesen egészséges, vagy tapasztalhassam meg a skizofrén, vagy akár disszociatív személyiségzavaros állapotot,

CSAK TÖRTÉNJEN MÁR VELEM VALAMI KÖNYÖRGÖM...


2020. dec. 5. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Te már nem vagy normál is, ha erre vágysz, menj pszichiáterhez, meséld el neki ezt a kényszeredet, hogy vágysz megbolondulni, és fogsz kapni diagnózist, meg olyan gyógyszereket, amik olyan zombivá tesznek, hogy magad alá fogsz vizelni, meg folyik majd a nyál a szádból.
2020. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ... feküdtem már bent 2x is pszichiátrián te fasz... engem soha nem injekcióztak be nyugtatóval, pedig még kértem is, még se tették... akkor nem lehetek olyan őrült... csak épp szeretném ha az lennék, lehet egyszerűbben látnám a világot... nem lennék megtörve... de ha ilyen bunkó vagy, akkor inkább ne válaszoltál volna, szóval takarodj innen legyél szíves :)
2020. dec. 5. 12:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg, ha BORDERLINE lennél, inkább vágynál arra, hogy VAGY egészséges vagy, ha pedig ez NEM LEHETSÉGES, akkor meg inkább teljesen PSZICHÓZISban... te biztos egészséges vagy agyilag... bár kitudja...
2020. dec. 5. 12:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Undorító, hogy ezen az oldalon sem tudok őszinte lenni, mert még innen is kitiltanak...
2020. dec. 5. 12:19
 5/12 A kérdező kommentje:
A való életben sincs helyem
2020. dec. 5. 12:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Jelentem is inkább a szánalmas válaszodat te g*ci és nem érdekel ha kitiltanak erről az oldalról, itt is csak szánalmas szerencsétlen undorító balfaszok vannak, fogadjunk te vagy a velem szembejövő ember is aki végigmér és undorító tekintet ültet a szaros arcára ... :)
2020. dec. 5. 12:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Mégis miért háborogsz ennyire?Ahhoz hogy hangokat halljál, egy másik demenzióba kell esned.Tudod ez mivel járhat,hogy még gyilkolni is képes leszel.Ezt akarod?
2020. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hagyjad, beteg szerencsétlen.
2020. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem vagyok eléggé beteg, még tudok magamról és tetteimről... fáj a borderline és inkább lennék bármilyen más, mint ilyen...
2020. dec. 5. 12:45
 10/12 A kérdező kommentje:
De egyre közeledek ahhoz, hogy gyilkos tudjak lenni. csoda hogy még nem tiltottak ki innen. gondlom még nem vették észre
2020. dec. 5. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!