Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra, folyamatos...

Szorongásra, folyamatos öngerjesztő gondolatokra és depresszióra, milyen antidepresszánst szoktak felírni?

Figyelt kérdés
pszichoterápiát is tervezek mellette, de úgy érzem kell a gyógyszer is. holnap van időpontom pszichiáterhez

2020. dec. 6. 20:52
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Van tôbbfajta gyògyszer Depressziòra! Pontosan tudni kellene mit àllapitottak meg, mert sok àga van egy Pszichològiai betegségnek, ehhez tartoznak példàul a Fobiàk is!
2020. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt pontosan nem tudom, tavaly egy pszichiáter, kevert szorongásos depressziós zavart írt egy jelentésbe, amit online tudtam amúgy megnézni

ez mostanra durvább, hát holnap kezdődik el az egész,

de akkor nem tudni mit fogok kapni?

mire számítsak, elkezdenék utánanézni a gyógyszernek.

2020. dec. 6. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam is kevert szorongásos depressziós zavart diagnosztikált a doki. Én asentra-t kaptam rá plusz Helex-et nyugtatónak
2020. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
scippát kaptam, nyugtatót nem :)
2020. dec. 19. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!