Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen??

Miért vagyok ilyen??

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogyha mondjuk el kezdek beszélgetni egy lánnyal, pár nap után folyton ideges vagyok, hogy mikor ír vissza, meg hogy most miért nem ír vissza meg ilyenek. És egyszerűen én próbálnám ezt legyőzni, mert tényleg úgy nem érdekelne, de ezen kattogok, hogy hátha már nem akar beszélni vagy hátha van valami, egyszerűen mindent beképzelek. És (nem nagyképűségből), de elég helyes és izmos is vagyok, versenyszerűen is testépítek, szóval az önbizalmammal sem kéne hogy gond legyen. Rámegy a gyomromra, hányingerem van és sokszor tényleg a sírás kerülget, hogy nem jön össze nekem KOMOLY kapcsolat. Elegem van az ilyen összejárkálásokból, lehet szeretethiányos vagyok vagy már kaptam szart, de senki sem nézi ki belőlem, hogy én ilyen vagyok, sokan azt hiszik, hogy milyen nagyképű vagyok, pedig egyáltalán nem vagyok egoista. 16 évesen is ugyanilyen voltam, amikor sehol nem néztem ki se testre, se pedig arcra, ahogy most és most ugyanilyen vagyok, nem tudom miért. Családban anyum testvére is azért lett öngyilkos, mert a barátnője megcsalta. Örökölhettem is? Vagy csak a rossz emlékek? Nem tudom, de már elegem van..

2020. dec. 6. 22:05
 1/2 A kérdező kommentje:
21/F
2020. dec. 6. 22:07
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia, - nem kell annyira mellre szivnód, mert bôven van mèg idôd megismerkedni egy komoly lánnyal! Szerintem az Internetes ismerkedès nem megfelelô, mert ott sok a „játèkos“ fiatal, aki csak hûlyiteni akarja a tôbbieket. Azt javasolnám, maradj a normális ismerkedèsi forma mellett, ha megtetszik egy lány akár a buszon vagy a szomszèdos házban ismerkedj nyugottan. Nyiltan ès kedvesen, igy nem fogsz senkit se elijeszteni. Tudom, most nehezebb ismerkedni a járvány miatt, de addig is kinyithatnád a szemedet, illetve kôrûlnèzhetnèl a kôrnyèken, ki jôhetne számitásba. El mehetnèl a Templomba is, pèldàul egy Orgona Koncertre ott aztán biztos vannak fiatal rendes jóérzésû lányok. Egy vallásos lány mindig jó èrzésû, jó lelkû. Próbáld meg. Minden jót!
2020. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!