Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánsoknál az...

Antidepresszánsoknál az elején, hogy (mikor) jön elő a negatív hatása?

Figyelt kérdés

Ugyebár ha elkezd szedni valaki egy antidepresszánst, akkor az elején rosszabbul van, majd minden helyreáll és jól lesz.


Pontosan ez, hogy van? SZedi valaki és 2-3 hétig rosszabb, majd jobb?

Vagy egy hétig semmi, 2. héten rosszabbul van, majd a 3. héten kicsit jobb és mondjuk a 4. héttől jól van? (Kezd jól lenni.)

Vagy rögötn az elajén rosszabbull lesz?


2020. dec. 7. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ma kezdtem el, Scippat, érdekel engem is.
2020. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ma még semmit nem éreztem tőle eddig.
2020. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szedsz mellé nyugtatót, pár nap után felerősödnek a meglévő tüneteid. Pl ha pánikrohamaid voltak, most majd lesz egy másfélszer akkora. Mellette még a gyógyszer mellékhatásai is kijöhetnek desszertként, szintén pár hétig. Kb a 4.héten fogsz ott tartani, mint a 0.napon, aztán lassan egyre jobb lesz. 3 hónap után már 90%-os.
2020. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Januárban kezdtem el szedni AD-t, 2. nap már éreztem, hogy valami nem oké. Eleve szorongásra kaptam, na az mégjobban felerősödött. Rá 2 napra bőgve szenvedtem az ágyban és egy hajszál választott el attól, hogy bevitetem magam a pszichiátriára. Maga volt a pokol az a pár nap, aztán elkezdtem szedni a nyugtatót (0,25ös Xanax) reggelente és valahogy túl lettem rajta. Akkor fogytam egy jó pár kilót, mert étvágyam az nem volt hetekig. 2-3 hét lehetett, mire elkezdtem érezni a hatását és nem kellett nyugtató sem, utána viszont látványos és érezhető javulás.
2020. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-3 hét után lesz jobb.

az elején ha nem változik vagy rosszabb ált. nyugtatót is írnak

2020. dec. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hét alatt beáll! Picit hullámzó a kedved
2020. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!