Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek napló írás használna?

Szerintetek napló írás használna?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Azon kezdtem el gondolkodni, hogy leírnám egy naplóba azokat a dolgokat és traumákat amiket átéltem és még a családomnak, a férjemnek se mondtam el. Szerintetek ez segítene?


Több mentális probléma is fennáll és igazából ezekből gyökereztetem.



Van itt olyan aki próbált ilyesmit?

Mi volt a tapasztalatod?



2020. dec. 9. 04:23
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha már nem tudod kibeszélni magad senkinek akkor biztos nem árt. Csak jól dugd el.
2020. dec. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld.


Telefonon vagy tableten gondoltam, hisz mégis jobban zárolható ,mint egy egyszerű napló vagy füzet.

2020. dec. 9. 05:09
 3/8 Somebody5 válasza:
100%
Én amikor nagyon szomorú vagyok valamiért akkor azt leírom a naplómba. Én meglepődtem mert utána sokkal jobb kedvem lett. Szóval szerintem segít.
2020. dec. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: Akkor pláne titkosítsd, vannak rá alkalmazások. Személyes, intim dolgokat vagy úgy, vagy inkább sehogy nem tartunk mobil eszközökön.
2020. dec. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített. Anyukám meghalt, és ezt a traumát naplóírás segítségével is könnyebb volt feldolgoznom.
2020. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én anno iskolában írtam naplót füzetbe. Nekem a füzet mindig is jobban bevált, de ezt ki kell tapasztalni. Aztán mindig a matrac alatt rejtettem el a szüleim elől :D De egy-egy rossz nap után, ha hazamentem, kiírtam magamból a dolgokat, és emlékszem, hogy csak írtam, írtam, aztán a végére érve mindig nagyot sóhajtottam, és sokkal jobban éreztem magam.
2020. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Mindenkinek ment a zöld! 🙂
2020. dec. 9. 21:30
 8/8 Laylah ***** válasza:
Én konkrét naplót sosem írtam, de ha valami nagyobb dolog történt velem, azt mindig le kellett írnom, másképp szétfeszített, és azon agyaltam éjjel-nappal. Szerintem a kézzel írott verzió sokkal hatásosabb, de kinek mi. :)
2020. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!