Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Naplóírás felnőttként segített...

Naplóírás felnőttként segített neked?

Figyelt kérdés
Írtatok már naplót? Ha igen,akkor segített megnyugodni,feldolgozni a problémáitokat,érzéseiteket? Szerintetek ha nincs kivel beszélgetni,akkor beválhat?

2013. máj. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen es igen :) Jo dolog a naploiras, leirni az erzeseidet. Ajanlom a blogirast, ott lehetsz ''nevtelen'' is es baratokat is szerezhetsz. Ird magadnak, ne masnak :)
2013. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. És ha nem akarnám megmutatni a páromnak? Ő mindenképp el akarná olvasni vagy pedig nem engedné meg. Ismerem,tudom. Nem azért,mert róla írnék vagy valami csak simán nem akarom,hogy akárki megnézze. Ha nem szólok neki és megtalálja,biztos veszekedés lesz és megsértődik. Erről mit gondolsz?
2013. máj. 23. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez baj. Beszéld meg a környezeteddel, szeretnéd, ha senki más nem olvasná. Magadnak írod, hogy rendezd a gondolataidat. Nem titok, csak félkész- amikor kész, akkor hallják majd.

Gyerekkoromban írtam, titkosírással:)) Később is írtam, ma is, de egyre inkább az irodalmi és egyéb művészeti élményeimről szól. Idézetek, felmerülő gondolatok, szösszenetek, kis rajzok is. De saját, nem publikus--> ebből lesz a publikus. Mindig velem van az aktuális füzet, és a töltőtoll.. sok kötetem van:)) Szerintem nagyon hasznos. A nagy írók egyébként mindig írtak naplót, ez olyan mint zenésznek a skálagyakorlatok. Tévedés, hogy ez valami rózsaszín női műfaj. Tolsztoj, Karinthy, Márai.. naplóik híresek lettek - fésületlen gondolatok. Karinthy gyerekkori naplója annyira jó.

[link]


Napló..végiül is mindennél olcsóbb és hasznosabb módja az élmények, tapasztalatok feldolgozásának.

2013. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,több naplóm is van,megnyugtat.
2013. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Meggyőztetek...vagyis megerősítettetek.
2013. máj. 23. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:

A blogon be lehet állítani, hogy csak meghívott olvasók láthassák. Ha nem mented el a gépen a jelszódat akkor nem olvashatja el senki más rajtad kívül, később is csak azok, akiket meghívtál.

Ne tegyél fel képeket, ne írd ki a neveket, már ha a blog mellett döntesz, de szerintem biztosabb mint a sima papír. Azt könnyű megtalálni, elolvasni.

2013. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!