Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utazás frontinnal?

Utazás frontinnal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám van, hogy félek az utazástól (busszal,metróval) ezért általában sétálok, illetve valaki elkísér.

Most sajnos muszáj lesz buszoznom jövő héten.

Arra gondoltam, hogy beveszek egy frontint előtte, hogy ne szorongjak.

A frontin hatásos szorongás ellen?

(Még sose szedtem.)

Járok egyébként pszichológushoz, ha nem muszáj nem akartam gyógyszert szedni. Várok, hátha segít önmagában a pszichológus.

Köszönöm a válaszokat előre is



2020. dec. 9. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Igen hatásos, valószínűleg nem ártana szedni valamit rendszeresen, hiszen pánik betegeknek tűnsz.


Viszont 0.25 nél ne többet, első alkalommal az is megfog rendesen csapni. Jó lenne melléd valaki, mert az elején mellékhatasok lépnek fel.

2020. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Hatásos, de mivel sose szedtél nem tudhatod hogyan hat rád. Nem egy buszos út előtt kellene kipróbálni.
2020. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha még sosem szedted, akkor ne kisérletezz vele, mert lehetnek igen kellemetlen mellékhatásai is.

Meg a pszichológusodat kellene megkérdezni. ö jobban tudna tanácsot adni, mert ismer.

2020. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyan hude nagy mellékhatasai nem lesznek, azon kívül, hogy valszeg lemegy a vérnyomása, meg szédeleg. Ezzel az orvos sem tud mit csinálni, a háziorvos is felírja, és kész.


Buszozhat is nyugodtan, csak körültekintés szükséges. Hírtelen ne álljon fel, óvatosan mozogjon, nézzen körbe rendesen, stb.


Nem kell azért megrémíteni

2020. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha nem szedtél még ilyet, egy fél 0,25-ös is elég lehet simán. Max legyen nálad a másik fele. Viszont ha nem indokolt, később, utána se szedd többet.
2020. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A testvérem elsö esetben olyan pánikrohanot kapott töle, hogy mentöt kellett hozzá hívni, majdnem belehalt. Persze kiderült, hogy túlérzékeny rá, ez nem gyakori dolog, de ettöl még elöfordulhat mással is.
2020. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6

Hát ez olyan 10000:1


Hát ennyi erővel semmit se szedjen be soha

2020. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy ne szedjen semmit soha, de ne akkor próbálkozzon, amikor eleve stresszhelyzetben van és még el is utazik valahová, ahol nem biztos, hogy tud valakihez fordulni.
2020. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A háziorvosom írta fel kb fél éve , mert sokat stresszeltem.

De akkor nem szedtem, csak kiváltottam.

A pszichológus azt mondta, hogy ne szedjem.. de anélkül nem bírom ki sajnos. Múltkor próbáltam egyébként metrózni, de nagyon rosszul lettem. :(

Akkor előtte valamelyik délután amikor nem kell mennem sehova, kipróbálom!

2020. dec. 9. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

8


Pont, hogy úgy! Szorongásra szorongás oldó.


A tömegben, ha baj van, van ki segítséget hívjon


Ne szarassárok már be, ez csak egy szem frontin



Jézusom

2020. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!