Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dulseviáról tudnátok véleményt...

Dulseviáról tudnátok véleményt mondani, aki szed ilyet? Most kaptam generalizált szorongásra, 0,25 Frontinnal.

Figyelt kérdés
Tudom minden szervezet más,de leírnátok,hogy kb.milyen mellékhatásokra lehet számitani?Pl hányinger...stb. Ezt lehet e B6 vitaminnal csökkenteni,amíg hozzászokik a szervezet?Írjatok bátorítast,mert nem nagyon merem elkezdeni . Viszont Xanaxon sem szeretnék élni életem végéig.

#szorongás #Xanax #Frontin #generalizalt szorongas
2019. szept. 23. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd fél szemmel egy hétig és akkor nem lesz gond ...és hetente beszéld meg az elején az orvossal, hogy mizu. Viszont egy képesített pszchológust ÉS pszichoterapeutát is keress mellé!
2019. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én is szedtem dulseviát, de nekem nem használt. Most már a 3. féle antidepresszánst szedem (aneptinex), de eddig ez sem hozta a kívánt hatást, ezért elkezdtem mellé frontint szedni (kb napi 4mg), ami kissé javított a helyzeten.
2019. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért kell még mellé 4mg Xanax? Nem érzed a hatását az antidepinek? Depresszióra,vagy szorongásra,vagy mire kaptad? Azért kérdezem,mert hasonló cipőben járok.
2019. okt. 20. 12:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést,Frontin ,nem Xanax amit írtál.
2019. okt. 20. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez okozta életem első pánikrohamát, felerősítette a hangulatingadozásaimat, amik azóta sem múltak el. Lehet, hogy nincs a kettőnek köze egymáshoz, de érdekes, hogy pont azóta lettek nagyon erősek. (pedig 8 hónapja elhagytam, de még mindig nagyon hullámzok.) Nekem nem használt, semmiképp nem ajánlanám, de lehet, hogy másnak ez lesz élete gyógyszere. Remélem beválik neked!:)
2019. nov. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!