Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Sajnos az a helyzet, hogy már rég (legalább 5 éve) el kellett volna mennem egy pszichiaterhez, mert állandóan szorongok es időnként panikrohamaim vannak. Sajnos beteg voltam, felepultem, ebbol adodott minden. Olyan ez mint valami ptsd. A kezelo orvosom mar beleirta a legutobbi zarojelentesembe, hogy javasolja a szakszerű foglalkozast evvel,miutan elotte volt egy panikrohamom. Rettenetes érzés volt, megsemmisito.

Ez igy egyszerűen hangzik, hogy el kell mennem, viszont megtorpanok, mert nagyon szégyellem magam. Szégyellem, hogy ilyen vagyok, ilyen lettem... Félek, hogy lesz valami más következménye is, ha elmegyek, ellenem fordithatjak,mert belekerul a kartonomba, hogy mentalisan nem vagyok teljesen egészséges...hogy megbelyegezhetnek, hogy alkalmatlan vagyok erre, arra. De szükségem lenne valamire ami helyreallit, mert nagyon nehéz igy minden nap. 😔

Addig eljutottam, hogy felhivtam a haziorvosom, hogy beutalot kerjek, de visszautasitott, miszerint nem az ő kompetenciaja. Ez annyira elvette a kedvem, hogy kb azonnal feladtam, igy hosszu ido utan ismet a 0-an allok.


Mit tehetnek? Mi a menete egy ilyen dolognak elinditani, mire szamitsak kb?

Köszönöm!



2020. dec. 10. 22:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!