Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj ha az ember...

Mi lehet a baj ha az ember elfelejti miről beszél?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akivel ha találkozok egy nap többször is ugyanazt mondja mindig, de természetesen úgy értem mintha akkor mondaná először vagy ha telefonon beszélünk 1 órán át kb 15 percenként kezdi elöről mintha ha akkor mondaná. Lényegébe az 1 órából 15 percet beszélünk a többi ismétlés.

2020. dec. 11. 08:33
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mióta van ez így? Mindig így volt, vagy csak egy ideje? Általában ez nem jelent jót, ez idegrendszeri probléma, vagy betegségre utal leginkább.
2020. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Régebben is volt ilyen de akkor negyed évente mondta el a családi törneteket s azt is mindig úgy mint ha először mondaná. Mostanában meg úgy ahogy fent leírtam
2020. dec. 11. 08:48
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez semmiképpen nem normális, én biztos orvoshoz vinném. Mennyi idős?
2020. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
47 éves. Nem akar orvoshoz menni. Már rángatni is akarták de nem enged a 21-ből
2020. dec. 11. 10:53
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor nem tudsz mit tenni. Mondd neki, hogy tegnap ő mondta neked, hogy vidd orvoshoz, csak már nem emlékszik rá.
2020. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az ilyenekre emlékszik mert írtozik az orvosoktól
2020. dec. 11. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Alzheimer vagy agydaganat is lehet.
2020. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!