Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy évek óta...

Miért van az, hogy évek óta úgy érzem, legjobb lenne meghalni, de még ezt a rohadt koronavírust se tudom elkapni???

Figyelt kérdés
Komolyan, tavasszal kifejezetten reménykedtem benne, hogy ha elkapom, vége ennek az egész értelmetlenségnek. Erre most koronavírusos lett egy ismerősöm, akivel elég sokat találkoztam az utóbbi időben, maszk nélkül is, amikor kijött rajta, akkor is találkoztunk, mert csak megfázásnak hitte. És semmi, már eltelt majdnem 2 hét és még csak a torkom se fáj. Mások meg meghalnak, akik szeretnek élni...Én nem értem ezt, komolyan!!!

2020. dec. 12. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

(Felteszem nem teljesen komoly kérdés)

Mindenesetre a covidtól nem várnék sokat.. ha értelmetlennek érzed az életet jelentkezhetsz önkéntesnek ebola betegeket ápolni Afrikában

[link]


Lehet átértékelnéd a saját életedet is.

2020. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Támogatom az elsőt. Addig akarsz meghalni amíg nem látsz egy alultáplált 8 éves kisgyereket, vérző szemmel, benne a tudattal hogy biztos meghal. Ne picsogj, szedd a táskád és indulj...
2020. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van családom, róluk is nehéz gondoskodnom és elsősorban róluk kell gondoskodnom, nem mások gyerekéről. Megteszem, de minden nap nehéz akarnom ezt az egészet. Ha értelmet akarok az életemnek, befogadok egy menhelyi kutyát, ahogy tettem is már kétszer az életemben, de most temettem el életem kutyáját és most úgy érzem, nem tudnék szeretni másikat, nem lenne neki jó velem.
2020. dec. 12. 19:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha értelmet akarok az életemnek, befogadok egy menhelyi kutyát ... most temettem el életem kutyáját"

Akkor elég egyértelmű, hogy a gyász miatt van.

2020. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
A koronavírusban nem sok esélyed van meghalni. Kb. 0,00001%.
2020. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

#7 Előző vagyok. Ha esetleg az önsajnáltatás mellett segíteni is akarsz magadon, akkor szedj omega 3-at és olvasd el ezt a cikket:

[link]

2020. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom miért pontozták le a 7-es válaszom, úgy tűnik sok embernek nem tetszik, hogy a koronavírus nem egy szuper-mega gyilkos vírus, hanem csak egy közepes influenza.
2020. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
15%

Nem csak Afrika van. Itthon is önkénteskedhetsz halálos betegen.(+Afrikában el is kaphatsz egy halálos kort...2in1,ha jól értem akkor ezért is ajánlották) Vagy bemész egy hulla házba. Van akinek az is elég.


Lehet a gyász teszi, de a szánalmas kis életed nem dobhatod el csak úgy, hiszen ahogy magad is mondtad családod van, akikről gondoskodsz

2020. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%

"Megteszem, de minden nap nehéz akarnom ezt az egészet."

Mi a bánatnak alapítottál akkor családot? Jobb lett volna ha egy ekkora kretén nem szaporodik....

2020. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2020. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!