Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy évek óta...

Miért van az, hogy évek óta úgy érzem, legjobb lenne meghalni, de még ezt a rohadt koronavírust se tudom elkapni???

Figyelt kérdés
Komolyan, tavasszal kifejezetten reménykedtem benne, hogy ha elkapom, vége ennek az egész értelmetlenségnek. Erre most koronavírusos lett egy ismerősöm, akivel elég sokat találkoztam az utóbbi időben, maszk nélkül is, amikor kijött rajta, akkor is találkoztunk, mert csak megfázásnak hitte. És semmi, már eltelt majdnem 2 hét és még csak a torkom se fáj. Mások meg meghalnak, akik szeretnek élni...Én nem értem ezt, komolyan!!!

2020. dec. 12. 19:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ezt a videót inkább ne nézd meg, ha nem akarod, hogy elmenjen a maradék életkedved is. Én se néztem meg, de valami azt súgja megnyitva a linket, hogy nem lesz benne köszönet.

Nézd inkább őt:

https://www.youtube.com/watch?v=WskdGv6mHgc&t=4s

2020. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!