Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dislexia, disgráfia papírt...

Dislexia, disgráfia papírt hogyan lehet megkapni és hol?

Figyelt kérdés
Ilyen papírt hol és hogyan lehet megkapni? Mennyi idő?
2020. dec. 14. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sújos javaslom próbáld meg nélküle elvégezni az iskolát. Kínkesevesen, rengeteg nyelvtan és irodalom külonórával, de leérettségiztem irodalomból. Ha az orvos javaslatára 4 osztályban fölmentenek alóla akkor sík hülye lennék.
2020. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy? Ehhez egy eleg komoly felmeres kell, talan egy alkalom, de 3-4-5 oras azt hiszem, sok-sok feladattal. Az eredmenyt, hogy mikor kapod meg, azt sajnos nem tudom, de 1-2 honap biztos van.

Ha meg diak vagy, akkor egyszerubb a dolog, meg kell keresni a pedagogiai szakszolgalatot a varosodban, es rajtuk keresztul tortenik a felmeres, es ugy tudom, hogy ingyenes kozepiskola vegeig. Ha mar nem vagy kozepiskolas, akkor olyan 60 ezer forintba kerul kb, es talan valamilyen szervezethez kell fordulni, nem a szakszolgalathoz.

2020. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok,de nehezen megy a tanulás. Így nem tudom hogy ez esetben kihez kéne fordulni
2020. dec. 14. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor valamilyen kulsos szervezethez, keress ra, hogy kik csinalnak a varosodban ilyen felmerest. Egyetemistaknak mar fizetni kell erte.
2020. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok,de nehezen megy a tanulás.


Az egyetem már csak ilyen.

2020. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha idáig eljutottál, már senki nem fog neked ilyen papírt adni.
2020. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, barki kivizsgaltathatja magat, es kaphat ilyen papirt, eletkortol fuggetlenul, csak 18 eves kor utan fizetos. Amugy egyetemen valojaban nem sok hasznod van belole, talan +20-30 percet kapsz a vizsgan. Esetleg, ha sulyos a dolog, akkor az irasbeli vizsga alol is felmenthetnek, es akkor szoban kell vizsgaznod. Viszont arra mindenkeppen jo ez az egesz, hogy valaszokat kapj, hogy miert gondolkozol mashogy, miert nem megy ez meg az, stb.
2020. dec. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!