Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet túlélni ezt a...

Hogy lehet túlélni ezt a monoton életet?

Figyelt kérdés
Minden napom ugyan olyan, pedig mindent megteszek azért hogy jobb legyen, vagy akár kicsit is másabb, de mégis ugyanúgy történik minden. Meguntam már mindent, az életnek semmi értelme.. ezt miért nem látja be mindenki? S van hogy hiába csinálok mindent másképp, vagy mozdulok ki a lakásból, mégis mindent unok már. Az életem legjobb pillanatait sem bírom megélni.. még az is unalmas. Nem bírom tovább, én feladom.

2020. dec. 15. 00:10
 1/6 Angel3000 ***** válasza:
53%
Szia! Megszabad kèrdeznem hâny èves vagy? Fiú vagy lány?
2020. dec. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és lány.
2020. dec. 15. 00:21
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
És ha feladod, akkor mit csinálsz?
2020. dec. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Angel3000 ***** válasza:
72%
Szia! Ha nagyon nem megy, ha folyton csak azt látod, hogy minden unalmas, akkor akár azt is kiprobálhatod, hogy jegyzetelni kezdesz nap közben. Az irás hatásos terápia, ha rôgzited egy fûzetbe , milyen jó dolgok tôrtèntek aznap, miért lehetsz hálás, máris elterelted a figyelmedet az unalomról. Ha sikerûl átállitani az agyadat, ès ahelyett, hogy másokkal hasonlitgatnád ôssze az èleted. -inkább arra koncentrálsz, hogy milyen apró örömök èrnek az unalmas hètköznapokon, máris szebb lesz az öszkèp. A fiatalkori „ kiègès“ egy alattomos civilizációs betegseg, Fontos tudni, hogy nem egyik napról a másikra alakul ki, ez egy hosszú folyamat, ami a lelkedsedès csökkenése, a szorongás ès az elègedetlensèg belûlrôl táplál szûnet nèlkûl. Javaslom,hogy szedjèl B vitamin Forte komplexiumot egèsz nyárig. Hasznos lenne, ha rendszeressen sportolnál, meg erösitenèd az izmaidat. Egy izmos lány mindig vonzóbb a fiúk szemében. Ûgyelj a kikapcsolódásra, ès barátkozzál veled egykorúakkal. Hallgasd a kedvenc zenèdet! igyál estènkènt Citromfû teát! Erösiti az idegeidet ès ellazit! Fel a fejjel ès minden jót!
2020. dec. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nehéz feladatra kell vállalkoznod...keress egy fiút, akivel jól érzed magad(vagy csaszit)..mem kell dugáson agyalni, hanem jópofa dolgokat tervezni..kibeszélni mindenkit, pletyózni..


Aztán meglátod..


Amúgy ha feladod, akkor jobb? Mert azt már nem tudod meg...

2020. dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Én 16 évesen abban bíztam, hogy majd felnőttként jobb lesz. Hát 1 nagy lóf...inkább rosszabb lett. De azért ne add fel, lehet hogy neked sikerül.
2020. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!