Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A monoton munkába bele lehet...

A monoton munkába bele lehet őrülni, pszichiátriára lehet kerülni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon nem bírja, és nem is mond fel, akkor igen.
2018. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En ket het utan ott kotnek ki, ez 1000%. Mindenkinek mas a monotonitas-turokepessege
2018. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idegkimerültséggel persze.
2018. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem őrülnék bele, mert túl stabil vagyok mentálisan s amúgyis felmondanék. De a monoton munka nekem bezártság, kilátástalanság, az élet örömeinek megszűnése... Nem akarnék úgy élni. Simán elmenekülhet az ember az őrültségbe így, ha nem immunis rá, mint szerintem én.


A többség persze bírja, bár annak se jó, de van, akit hangsúlyozottan irritál és kiakaszt az ilyesmi.

2018. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, sőt még bele is lehet halni. A japánok profik ebben. Van a jelenségre egy szavuk, de sajnos most nem jut eszembe. Csak dolgoznak, dolgoznak, a szemük se rebben, aztán egyszer csak összeesnek és már meg is haltak.
2018. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. Igen, erről sokat hallottam. Egyik munkatársam is efelé tart.



Igen, látom, hogy van, aki szolgalelkűen csinálja, van, aki attól, hogy unja, még gyorsabb. Ők is unják, de valahogy megy nekik, sőt, továbbra is keveset hibáznak, új dolgokra mutatnak rá a csoportvezetőnek, így eredményes is a csoport.



Én egyre lassabb vagyok, figyelmetlenebb, hibám is sajnos a kezdetektől fogva több van (a szintet azért megütöm!).



2 éve dolgozom, az elején jól bírtam, de én általában a nehézségeket, kényelmetlenségeket bírom az elején aztán belefáradok, kimerülök.


Mára néha azt érzem, hogy egyszerűen nem bírom csinálni....



A felmondás nem játszik, mert meg is kell élni.

2018. szept. 4. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!