Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek bolond vagyok??! ...

Szerintetek bolond vagyok??! 18/L

Figyelt kérdés
Már régebben is csináltam ezt.De most valahogy elgondolkodtam a dolgon.. Mikor itthon vagyok magamban(a szüleimnél élek még de már nem sokáig) ide képzelek valakit(ismerőst vagy valakit) akivel elbeszélgetek. Sokszor röhögni is szoktam,verekedek/veszekedek(a fallal Xd) vagy stb... De persze tudom hogy ez igazából nem igaz, csak ide képzelem. De akor is kicsit megszoktam rémülni magamtól hogy mégis mi a francot csinálok...! De ez nekem valahogy egy olyan dolog hogy hogyha ezt csinálom nem unatkozom annyira. Szerintetek?... Más is szokta ezt csinálni? Vagy én vagyok az egyedüli?! Ismerősöknek nem merem mondani mert nem normálisnak hinnének. (vagy lehet tényleg nem is vagyok az).

2020. dec. 15. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten.
2020. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én régebben laptoppal, telefonnal beszélgettem.
2020. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Tènyleg nem vagy normális. Gyerekkorban a fantáziálgatás mèg elmegy de 18èvesen már kicsit fura
2020. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Bolond nem tudom a legjobb szó-e erre, de ne normális az biztos.
2020. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elhidd ezeket a baromságokat, attól, hogy beszélgetsz magaddal semmi mentális bajod nincs. Én is szoktam, nem feltétlenül hangosan, de a nyelvem az formázza a szavakat. Sőt, én még körbe-körbe sétálok is a szobámban közben, mégse vagyok pszichotikus.
2020. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Fura, de egyáltalán nem vészes. Szerintem inkább csak nagyon unatkozol, meg társasághiányod van. Én az mondom, hogy 4 fal között csinálja azt az ember amit szeretne, még ha bolondos szokás is (de nyilván másokat ne bántson szavakkal meg tettekkel, de ez nálad nem áll fent).
2020. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a nagy gond, ha odahallucinálsz valakit, és meg vagy győződve, hogy ott van. Ha fantázia szintjén marad, az szokatlan 18 évesen, de szerintem nem betegség.
2020. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább gyerekes, mint bolond.
2020. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a macskákkal beszélgetek. Vegyél macskát, így tudsz.
2020. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ohh ilyet én is szoktam. Annyi különbséggel, hogy én nem a szobába képzelek valakit, hanem magam képzelem bele egy szituációba. 19L
2020. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!