Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek bolond vagyok??! ...

Szerintetek bolond vagyok??! 18/L

Figyelt kérdés
Már régebben is csináltam ezt.De most valahogy elgondolkodtam a dolgon.. Mikor itthon vagyok magamban(a szüleimnél élek még de már nem sokáig) ide képzelek valakit(ismerőst vagy valakit) akivel elbeszélgetek. Sokszor röhögni is szoktam,verekedek/veszekedek(a fallal Xd) vagy stb... De persze tudom hogy ez igazából nem igaz, csak ide képzelem. De akor is kicsit megszoktam rémülni magamtól hogy mégis mi a francot csinálok...! De ez nekem valahogy egy olyan dolog hogy hogyha ezt csinálom nem unatkozom annyira. Szerintetek?... Más is szokta ezt csinálni? Vagy én vagyok az egyedüli?! Ismerősöknek nem merem mondani mert nem normálisnak hinnének. (vagy lehet tényleg nem is vagyok az).

2020. dec. 15. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Képzeletbeli barát? :) Sokaknak van.. :D amugy olvasok egy konyvet kulon fejezet a tudatos kitores, ahol azt csinalsz ugy orjongsz magadban ahogy kedved tartja.
2020. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én leszek a barátod. A fiú barátod. ;)
2020. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!