Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi? (Többi lent)

Ez mi? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Néha hangosan hallom hogy megszólit egy nő, a nevemet mondja ki, kb havonta egyszer. István a nevem, tehát az hallom hogy PITYU, de hangossan, és hasonlít anyukám hangjára.. Nem ő szól, mert amikor nincs itthon akkor is hallottam már... meg volt olyan hogy aludtam este, de még nem aludtam el, fent voltam... és egy olyan hangra ijedtem fel mintha valaki beletaposna a gázba, és nagyon nagyon hangos volt... ez a gáztaposás csak egyszer volt.. de a megszólítás kb havonta egyszer..Meg amikor fekszek este néha arra gondolok hogy valaki gyorsan elkezd mászni az ágyba felém és ettől félek kicsit.. nem remegvr.. nem nagyon, csak kicsit.. És ha csend van mindig sípol, és súg a fülem..de a sípolás hangossabb kicsit..szeretném kérni a véleményeteket !
2020. dec. 19. 01:13
 1/5 anonim válasza:
Ha főleg alvás előtt tőrténik, akkor egy félig állom és félig a valóság között vagy. Ez természetes. Általában fura hangokat hallasz mintha a fejed hátsó részében szólna.
2020. dec. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet rajtamaradtál a bélyegen 😃
2020. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiság, a jobb fül?
2020. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindkettő.
2020. dec. 20. 00:35
 5/5 A kérdező kommentje:
1-es, volt olyan amikor napközben volt :) csak 1 szer
2020. dec. 20. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!