Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mániás epizódban ingerültség,...

Mániás epizódban ingerültség, sírás lehetséges?

Figyelt kérdés
Bipoláris zavarnál, ha valakinek mániás epizódja van, lehet, hogy egy órára esetleg sírógörcs rájön, érzi hogy könnyen mérges lesz? utána Meg mintha mi sem történt volna, újra sziporkázik nevet és megakarja váltani a világot?

2020. dec. 20. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Ezt hívják úgy hogy művészlélek. Nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolni, teljesen normális jelenség is lehet. Öndiagnosztizálás helyett ha súlyos a helyzet látogass meg egy pszichológust/pszichiátert, ha egyébként jól vagy érdemes feszültség levezetési technikákat tanulni, akkor nem tör rád a stressz olyan váratlanul ha megtanulod felismerni és kezelni az indulataidat.
2020. dec. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Velem is volt, hogy elérzékenyültem és sírtam is. Utána meg pár perc múlva már váltottam meg a világot.
2020. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!