Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lett velem? Teljesen ki...

Mi lett velem? Teljesen ki vagyok merülve.18|L

Figyelt kérdés
Olyan szinten kivagyok, vagy inkább ugy fogalmazok hogy ''fáradt''. állandoan rámjön a sírás, ideges vagyok folyton. Most fogok erettségizni, tanárok is kikészítik a diákokat én ugy veszem észre (es elvezik hogy ''bánthatnak'') akar mit csinálok semmi nem jó, nem úgy alakul ahogy eltervezem. Múlt nap már olyan szinten voltam hogy azon elkezdtem sírni hogy a fésű meghúzta a hajam. (Nagyon bután hangzik tudom) nem tudok már mit csinálni fekszem a szobába gyomrom görcsbe és sírok. Folyamat veszekedésbe vagyok, mindent el akarnak dönteni helyettem ugy bánnak velem mint akinek nincsen saját célja ötletei... 😭Mostanába dolgozatokra is több órát tanulok és nem lesz jobb kettesnél. Minden egyes nap a fejemhez vágják a tanárok hogy mi lett veled?! ''Nem fogsz leérettségizni'' ez a mondtad van a fejembe minden nap ahogy az egyik tanárom mondta nekem....(Kitűnő tanuló voltam a gimnáziumba végig) valami tipp, ötlet mit tegyek hogy kicsit osszeszedjem magam, feltöltődjek?!😭🙏🏾 Előre is köszönöm ha elolvassátok nagyon jól esett kiirni magambol!

2018. márc. 2. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el amit a tanár mondott és bízz magadban. Igyál citromfű teát, az nyugtat és menj ki minél többet a friss levegőre, az jót tesz. Ez hideg és a sötétség, a télvégi vitaminhiány is rossz már, amint lehet menj ki a napra és töltődj fel. Ilyenkor a sport is jót tesz, torna, jóga, stb.
2018. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válszod! 😊
2018. márc. 2. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit, és kezdd el a pozitív dolgokat erősíteni magadban.
2018. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!